9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Литва передасть підрозділам ЗСУ тепловізори

Литовська Республіка готує нову партію військово-технічної допомоги для Збройних сил України (ЗСУ), цього разу це буде обладнання для тепловізійного спостереження.

Про це заявив міністр національної оборони Литви Арвідас Анушаускас, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

«Ми маємо намір підтримати Україну реальними практичними заходами, зокрема збільшити кількість інструкторів для нашої військової навчальної місії та надати певну матеріальну допомогу. Ця матеріальна підтримка і летальна, і нелетальна, і гуманітарна, як приклад, продовження лікування та реабілітації українських воїнів у Литві», – прокоментував міністр.

За словами міністра, Литва найближчим часом має намір передати Україні обладнання для тепловізійного спостереження.

«Наразі ми плануємо передати обладнання для тепловізійного спостереження, готується постанова уряду. Як відомо, уряд зобов’язується щороку передавати необхідного обладнання щонайменше на мільйон євро», – сказав Анушаускас.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Міноборони оприлюднили список переданого ЗСУ озброєння від наших міжнародних партнерів. З номенклатурою переданої техніки можна ознайомитися за посиланням.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають