9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Командування Сухопутних військ ЗСУ приглядається до турецьких ударних гелікоптерів

 • На початку 20-тих чисел березня було проведено візит командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-полковника Олександра Сирського до Туреччини, метою якого мав стати обмін інформацією, спільна координація дій щодо інтеграції ЗСУ до складу НАТО та спільні напрацювання щодо оновлення озброєнь та військової техніки Сухопутних військ.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

  Як інформує служба зв’язків з громадськістю, було проведено зустрічі з командувачем Сухопутних військ та міністром національної оборони Турецької Республіки.

  Генерал-полковник Олександр Сирський відвідав Центр планування та координації польотів командування армійської авіації Сухопутних військ Збройних сил Туреччини, 1 польову армію, Національний університет оборони Турецької Республіки, а також компанії Aselsan та Roketsan.

  Під час зустрічі з міністром національної оборони Турецької Республіки генералом армії Хулусі Акаром та командувачем Сухопутних військ Збройних сил Турецької Республіки армійським генералом Уміт Дюндаром, Олександр Сирський наголосив, що співробітництво зі збройними силами дружніх країн – це ефективний механізм нарощення оборонних спроможностей Сухопутних військ ЗС України і подякував армійському турецькій стороні за запрошення відвідати міжнародну виставку оборонної промисловості IDEF – 2021, яка відбудеться в травні у Стамбулі.

  Зазначимо, що на озброєні турецької армійської авіації перебуває гелікоптер T129 ATAK, який був розроблений Turkish Aerospace Industries (TAI) на базі італійського гелікоптера A129 Mangusta. У лютому турецька армія отримала перші серійні модернізовані ударні гелікоптери ATAK FAZ-2, які нещодавно завершили кваліфікаційні випробування.

  Крім того, ТАІ розробляє новий важкий бойовий гелікоптер, що має вперше піднятися у повітря у 2024 році. Нещодавно стало відомо, що новий гелікоптер отримає українські двигуни.

  Не виключено, що у випадку подальшої військово-технічної співпраці між Україною та Туреччиною і продовження обміну високотехнологічною продукцією, Збройні сили України, у тому числі й Сухопутні війська, будуть напряму зацікавленні в отриманні турецьких ударних гелікоптерів, які матимуть ті чи інші агрегати українського виробництва.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами...

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку наркотичних засобів.

  Зараз читають

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.

  Уряд заборонив ввезення залізничних коліс та колісних осей з Росії

  Кабінет міністрів України заборонив ввезення на митну територію нашої держави залізничних коліс і колісних осей з Російської...

  Представлено схему нового терміналу аеропорту Дніпра

  "Укрінфрапроєкт" показав схему нового терміналу в аеропорту Дніпра, який зараз знаходиться в процесі будівництва.

  Український ракетний комплекс «Вільха» отримав експортні контракти

  Укладено перші експортні контракти на постачання модернізованої реактивної системи залпового вогню «Вільха-М».Передає Національний Промисловий...