9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Інструктори БПЛА прикордонної служби проходять навчання у льотній академії

У Кропивницького на базі Льотної академії Національного авіаційного університету розпочато підготовку інструкторсько-викладацького складу Центру з підготовки застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Крила“.

Підготовка проводиться за програмою теоретичної підготовки зовнішнього пілота (оператора) безпілотного авіаційного комплексу та еквівалента підготовці екіпажів пілотованих повітряних суден. В ході навчання персонал центру буде добувати знання з авіаційної метеорології, повітряної навігації, аеродинаміці польоту, структурі та порядку використання повітряного простору України, порядку управління повітряним рухом і правил польотів, порядку ведення радіозв’язку та безпеки польотів.

Після завершення курсу навчання фахівці центру з підготовки застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем значно підвищать свій кваліфікаційний рівень і зможуть готувати фахівців зазначеної сфери відповідно до нормативно-правовими актами, що регламентують діяльність державної авіації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають