Харківські курсанти проходять льотну практику на гелікоптерах

693
 • П’ятикурсники Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проходять льотну практику у Вінницькій області.

  За інформацією Інформаційної редакції інформаційного агентства МО, м Вінниця. Передає Крила.

  “Сьогодні кожен з нас має понад 25 годин нальоту на вертольоті Мі-8, а попереду — ще 4 місяці практичного навчання” – розповідає Антон. – Позаду вивізні та контрольні польоти по колу, в зону, з імітацією вимкненого двигуна, за маршрутом з посадкою на майданчик поза аеродромом і польоти на висіння і переміщення на землі.

  Заступника командира бригади з льотної підготовки полковника Андрій Сідаш каже: “Через деякий час в бригаду прибудуть курсанти-штурмани, а ближче до осені — і курсанти-льотчики літаків Ан-26.”

  У вертолітної ескадрильї розповіли, що, власне, в бригаду курсанти прибутку вже достатньо підготовленими.

  – Я вже літав на вертольоті Мі-2 на аеродромі Коротич під Харковом і на вертольоті Мі-8, – ділиться враженнями курсант Костянтин. – Уже тут я отримав допуск до польотів у складі екіпажу в районі аеродрому днем ​​в простих метеоумовах. Сьогодні отримую допуск до польотів за маршрутом і перельотів на малій висоті.

  Найближчим завданням курсантів стане підготовка до ведення бойових дій в складі екіпажу. Тоді вони отримають допуски до перевезення військ, вантажів та військової техніки вдень в простих метеоумовах.

  Планується, що до випуску молоді льотчики будуть готові до бойових дій у складі екіпажу вдень і вночі.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here