9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Харківські курсанти проходять льотну практику на гелікоптерах

П’ятикурсники Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проходять льотну практику у Вінницькій області.

За інформацією Інформаційної редакції інформаційного агентства МО, м Вінниця. Передає Крила.

“Сьогодні кожен з нас має понад 25 годин нальоту на вертольоті Мі-8, а попереду — ще 4 місяці практичного навчання” – розповідає Антон. – Позаду вивізні та контрольні польоти по колу, в зону, з імітацією вимкненого двигуна, за маршрутом з посадкою на майданчик поза аеродромом і польоти на висіння і переміщення на землі.

Заступника командира бригади з льотної підготовки полковника Андрій Сідаш каже: “Через деякий час в бригаду прибудуть курсанти-штурмани, а ближче до осені — і курсанти-льотчики літаків Ан-26.”

У вертолітної ескадрильї розповіли, що, власне, в бригаду курсанти прибутку вже достатньо підготовленими.

– Я вже літав на вертольоті Мі-2 на аеродромі Коротич під Харковом і на вертольоті Мі-8, – ділиться враженнями курсант Костянтин. – Уже тут я отримав допуск до польотів у складі екіпажу в районі аеродрому днем ​​в простих метеоумовах. Сьогодні отримую допуск до польотів за маршрутом і перельотів на малій висоті.

Найближчим завданням курсантів стане підготовка до ведення бойових дій в складі екіпажу. Тоді вони отримають допуски до перевезення військ, вантажів та військової техніки вдень в простих метеоумовах.

Планується, що до випуску молоді льотчики будуть готові до бойових дій у складі екіпажу вдень і вночі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають