9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Фінляндія оголосила восьмий пакет військової допомоги для України

Фінляндія оголосила про новий пакет військової допомоги для України. Це вже восьма така поставка з початку повномасштабної війни з росією.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства оборони Фінляндії.

«Сьогодні, 1 вересня 2022 року, Президент Республіки за пропозицією Уряду ухвалив рішення, що Фінляндія направить Україні більше допомоги у сфері оборонного обладнання», – йдеться у повідомленні.

«Оборонна боротьба України триває, потреба в допомозі все ще велика. Ми відправимо новий пакет оборонних матеріалів», – прокоментував рішення міністр оборони Фінляндії Антті Кайкконен.

Для того, щоб допомога досягла місця призначення зміст, спосіб доставки або графік надання допомоги детально не повідомляються. Враховуючи можливості країни, це може бути озброєння як і радянського, так і фінського виробництва.

Наприклад, наразі ЗСУ успішно застосовують важкі міномети 120 KRH 92 фінської компанії Vammas. Також, бійці територіальної оборони вже опановують зенітні установки «23 ItK 61».

blank
ЗСУ застосовують фінські міномети 120 KRH 85 92. Фото: Ukraine Weapons Tracker

У Міноборони Фінляндії кажуть, що при складанні пакету допомоги враховували як потреби України, так і власні ресурси.

За даними агентства Reuters, відтепер загальна вартість оборонної допомоги Фінляндії для України досягла 92,3 мільйона євро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають