9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Фінляндія направить до України одинадцятий пакет військової допомоги

Фінляндія поставить Україні більше військової техніки у рамках нового пакету допомоги на 28,8 млн євро.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Генерального штабу ЗСУ.

Президент Республіки Фінляндія Саулі Ніїністе ухвалив це питання 20 грудня 2022 року за поданням Уряду.

Це буде 11-й пакет військової техніки, який буде поставлено в Україну, вартістю 28,8 млн євро. Загальна вартість усіх надісланих в Україну пакетів військової техніки наразі становить 189,2 млн євро.

“Оборонна операція України ще триває і потреба в оборонній техніці велика. Ми продовжуватимемо нашу підтримку”, – каже міністр оборони Фінляндії Антті Кайкконен.

Крім того, Президент Республіки Фінляндія Саулі Ніїністе вирішив, що Сили оборони Фінляндії продовжуватимуть брати участь у навчальній підтримці Збройних Сил України у Великій Британії до кінця 2023 року.

У серпні Фінляндія направила близько 20 інструкторів на навчальну операцію під керівництвом Великої Британії, метою якої є підготовка військовослужбовців Збройних Сил України. Велика Британія звернулася за підтримкою до своїх країн-партнерів для реалізації навчання.

Про отримання конкретної зброї від Фінляндії зазвичай дізнаються з фото та відео їх використання, як от про зенітні установки “23 ItK 61”, бронетранспортери Sisu XA-180/185 чи міномети 120 KRH 85 92.

blank
ЗСУ застосовують фінські міномети 120 KRH 85 92. Фото: Ukraine Weapons Tracker

У Генштабі ЗСУ вдячні Фінляндії за допомогу та підтримку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають