9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

До Азовського моря перекинули ще два малі броньовані артилерійські катери

До місця базування підрозділів українського флоту в Бердянську перекинуто ще два МБАКи (малі броньовані артилерійські катери) Військово-Морських сил Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Автоколона тягачів, важкої техніки та спецавтомобілів прибула у порт по Мелітопольському шосе вчора 22 вересня.

Це стало третім успішним перекиданням плавскладу ВМС України на Азовське море, перші два, як відомо, відбулися у вересні 2018-го року.

Тоді на початку місяця два катери «Лубни» та «Кременчук» були так само До Бердянську перекинуто два МБАКи до Бердянського торговельного порту, де згодом були спущені на воду.

Ще два кораблі – «Корець» та «Донбас» здійснили плановий перехід з порту базування Одеса до порту базування Маріуполь.

При третьому переході 25 листопада 2018 року на українську катерну групу з двох МБАКів «Бердянськ» та «Нікополь», а також рейдового буксира «Яни Капу» був здійснений напад російськими військовими у нейтральних водах Чорного моря, а самі екіпажі кораблів було захоплено у полон.

Майже через рік 20 листопада 2019 року ці кораблі розграбованими окупант повернув Україні та після чого вони прибули у військово-морську базу в Очакові.

У Бердянську на не використаних територіях морського торговельного порту буде створено базу військово-морських сил ЗС України «Схід».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають