9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

Зроблено в Україні: Як виготовляють скло для автомобілів

Сучасні автомобілі – складні механізми, що складаються з безлічі комплектуючих і деталей. Безумовно, однією з найбільш важливих частин, що визначають зовнішній вигляд, дизайн і безпеку авто є скло – лобове та бокові.

Сьогодні в «Зроблено в Україні» ми розповімо про те, як виробляють скло для автомобілів.

Завод, що розташовується у Бердічеві, спроектований з використанням передових технологій і має високоточне устаткування від провідних світових виробників. У виробництві автомобільного скла на заводі застосовується виключно природна сировина, що дозволяє отримувати на виході екологічно чисту продукцію. Воно відрізняється високим ступенем Хімо – і водостійкості, чудовою міцністю і ідеальною конструкцією. Великий досвід роботи в даній сфері дає можливість поставляти свою продукцію для провідних провідних фірм на території України і ближнього зарубіжжя.

Вся продукція, що випускається заводом проходить суворий контроль відділом якості продукції, що випускається. Всі види скла пройшли тестування в нашій власній лабораторії. Результати нашої роботи з виготовлення скла закріплені отриманими сертифікатами якості продукції як на території України так і за її межами. Впровадження інноваційних технологій, висока якість продукції, підхід до кожного клієнта і підвищення кваліфікації кадрів – наша основна мета.

ДжерелоUATV Channel
АвторUATV Channel

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають