9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Зроблено в Україні: Як в Запоріжжі розробляють і виготовляють авторські меблі (фото)

Кореспонденти місцевого видання завітали на виробництво меблів компанії «ALBA», яка займається дизайном і виготовленням авторських меблів.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на 061.ua.

Деякі клієнти просять підготувати для них відразу кілька варіантів проекту майбутньої меблів, – розповідає керівник ательє авторських меблів« ALBA »Дмитро Банкулов, – У нас інший підхід. Ми створюємо детальний портрет замовника, в розмові дізнаємося все його особливості: зростання, склад сім’ї, звички, який кухонним начинням користується, як часто приймає гостей. Після цього ми пропонуємо один варіант – але саме той, який найкраще підійде клієнту.

blank

Щоб прорахувати вартість виготовлення меблів, необхідно розробити дизайн-проект. Для цього фахівець їде додому до клієнта: робить заміри, вивчає геометрію і особливості приміщення, спілкується з будівельниками і дає рекомендації щодо подальших дій.

Зібравши всю необхідну інформацію, дизайнер починає розробку проекту меблів. Спеціаліст продумує ергономіку кухні, зонування приміщення, підбирає фурнітуру і матеріали.

blank

При проектуванні меблів дизайнер використовує сучасні матеріали і фурнітуру виробництва провідних європейських фабрик, що дозволяє створювати якісний і сучасний продукт.

Після узгодження з клієнтом дизайн-проекту меблів, підписується договір. Це – відправна точка для початку виробничого циклу.

На першому етапі вся документація потрапляє до начальника виробництва, який формує план робіт, і передає замовлення в конструкторський відділ. Розробкою технічної документації займаються конструктора-технологи компанії, які розробляють специфікації, карти розкрою, присадочні і складальні креслення. В результаті один деталізований проект може налічувати до 200 сторінок.

Після цього постачальник видає необхідні матеріали у виробництво, а також закуповує відсутні позиції.

blank

В першу чергу, замовлення потрапляє на розпилювальний ділянку, на якому фахівці обробляють листові матеріали (ДСП, МДФ, фанеру) необхідні для виготовлення виробу.

На наступному етапі проводиться поклейка деталей з ДСП. Деталі оклеиваются по всім сторонам, обробляються, і потрапляють на свердлильно-присадний ділянку.

blank

На цьому етапі майстер в готових деталях робить отвори під фурнітуру і майбутні кріплення.

Паралельно з виробництвом корпусу вироби, виготовляються фасади, стільниці та інші декоративні елементи.

На малярном ділянці фахівці проводять фарбування фасадів та інших деталей вироби. Це – один із самих довгих циклів на виробництві. Спершу деталь шліфують, потім покривають ґрунтовкою, потім знову шліфують і відправляють в малярську камеру. Після фарбування деталі покривають лаком, полірують і сушать. Фарбування одного замовлення може займати до 10 робочих днів.

Після розпилу, поклейки, присадки, фарбування готові деталі потрапляють на складальний ділянку.

Фахівці здійснюють збірку виробів, навішування фурнітури, регулювання фасадів, і перевіряють виріб на відповідність стандартам якості. Потім, безпосередньо перед упаковкою, проводиться контрольна зборка замовлення.

blank

На таблиці можна побачити, на якому етапі перебуває те чи іншій замовлення.

blank

У виробництві ательє авторських меблів «ALBA» постійно знаходиться від 10 до 25 проектів

Фінальний етап роботи – це монтаж вироби вдома у замовника. Від того, наскільки грамотно монтажники підійдуть до цього питання, залежить кінцевий результат всього виробничого ланцюжка. Кожній деталі приділяється максимум уваги, щоб меблі ідеально вписалася в інтер’єр, а клієнт залишився задоволений співпрацею з компанією “ALBA”.

Останні новини:

Зараз читають