9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

Зроблено в Україні: Як в Енергодарі сонячні панелі виготовляють

Компанія Енхол відкрила завод із виробництва фотоелектричних модулів для сонячних електростанцій в місті Енергодар Запорізької області.

Про це повідомила прес-служба Держенергоефективності.

Зараз загальна потужність технологічної лінії становить 15 МВт на рік.

Власником приватного підприємства Енхол є Валерій Євсеєнко. Підприємство займається технічним обслуговуванням холодильного обладнання та систем кондиціонування повітря, зокрема в інтересах АЕС.

В Енергодарі відкрили новий завод з виробництва сонячних панелей

В Енергодарі відкрили новий завод з виробництва сонячних панелейКомпанія Енхол відкрила завод із виробництва фотоелектричних модулів для сонячних електростанцій в місті Енергодар Запорізької області.Про це повідомила прес-служба Держенергоефективності.Зараз загальна потужність технологічної лінії становить 15 МВт на рік.Власником приватного підприємства Енхол є Валерій Євсеєнко. Підприємство займається технічним обслуговуванням холодильного обладнання та систем кондиціонування повітря, зокрема в інтересах АЕС.У Держенергоефективності також зазначають, що розвиток сонячної енергетики в Україні набирає обертів. Тільки за 3 місяці 2018 го встановлено 100 МВт, що становить майже половину потужностей сонячних електростанцій, введених за весь 2017 рік.Стрімко зростає і попит на сонячні панелі і серед приватних домогосподарств. Якщо на початку 2015 тільки 40 сімей встановили приватні сонячні станції, то станом на кінець першого кварталу 2018 року – вже 3553 родини перейшли на сонячну електроенергію.Нагадаємо, що в 2018/19 роках у Вінниці збудують завод із виробництва сонячних панелей потужності виробництва 400 МВт на рік. Будівництвом займатиметься компанія Несс Естейт.Підписуйтесь на Ukraine Now

Опубліковано Ukraine Now Субота, 19 травня 2018 р.

Останні новини:

Зараз читають