9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Зроблено в Україні: Як на Запоріжжі працює «Науково-виробниче підприємство «РІСТ»

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «РІСТ» спеціалізується на виробництві залізничних локомотивів і рухомого складу;  дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів;  металевих дверей і вікон; неспеціалізованій оптовій торгівлі; ремонті й технічному обслуговуванні інших транспортних засобів; послугах з оброблення поверхні металів (лазерна різка, гнуття).

Потужність підприємства складає 800 000 тис. грн. товарної продукції за рік. Тут працює 277 чоловік, середньомісячна зарплата яких за 9 місяців 2018 року становила 6 928 грн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Запорізької ОДА.

ТОВ «Вільнянський машинобудівний завод», що входить до ТОВ НВП «Ріст-Холдінг», спеціалізується на виробництві столових приладів (основний), а також виробництві залізничних локомотивів і рухомого складу. Потужність підприємства – 20 000 тис. грн товарної продукції за рік У виробництві зайнято 56 працівників, а середньомісячна зарплата за 9 міс.2018 року  сягнула 6 429 грн.

Це дуже потужне підприємство, яке має реальні можливості. Тут виробляють конкурентоспроможне та якісне обладнання.  Крім цього, тут представлена дуже потужна й сучасна база для виробництва. Тож мене реально здивувало, що нині вони не мають достатньої кількості замовлень від Укрзалізниці. Більше того, остання затримує виплати до 60 днів, що гальмує роботу підприємства з іншими замовниками. Впевнений – ми маємо підтримувати своїх виробників, адже від них залежить розвиток усієї вітчизняної економіки, – прокоментував голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають