9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

Зроблено в Україні: Карпатські майстрині створюють унікальні килими ручної роботи за дизайном відомих українських ілюстраторок (відео)

Відродити стародавню українську традицію ткацтва поєднавши її з сьогоденням намагається студія тканих килимів “Zv’yazanі”.

Кожен килим виготовляють вручну ткалі в Карпатах за унікальним дизайном відомих ілюстраторок та з сучасними варіаціями старовинних орнаментів. Майстрині працюють з дерев’яними верстатами ідентичними до тих, на яких ткали їхні бабусі. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на VOA.

У студії також створюють килими на основі ескізів і побажань замовників. Усі вироби – з місцевої овечої шерсті пофарбованими харчовими барвниками.

Килим розміром 2 на 2,5 метрів виготовляється місяць-півтора. Кожна нитка вплітається вручну.

Київська студія тканих килимів ручної роботи

Карпатські майстрині створюють унікальні килими ручної роботи за дизайном відомих українських ілюстраторок(Матеріал із серії "Українці – історії успіху" #УІУ)

Опубліковано chastime Четвер, 15 березень 2018 р.

Zv’yazani — це новий київський бренд, який створює килими ручної роботи з сучасним дизайном та авторськими варіаціями традиційних українських візерунків.

Засновниці бренду — Наталя Осауленко та Ольга Каретнікова-Котягіна. Раніше одна з них працювала на державній службі, інша була журналісткою. Згодом дівчата заснували власні бренди аксесуарів для бариста та жіночого одягу, а після випадкового знайомства вирішили започаткувати спільну справу — створювати килими.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають