9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Якісний трикотажний одяг з натуральної сировини від вітчизняного виробника ПрАТ«Софія»

Виробнича компанія ПрАТ «Софія» – українське підприємство з виготовлення верхнього трикотажного одягу для всієї родини та домашнього текстилю. Компанія почала свою діяльність в 30-х рр. минулого століття, використовуючи для успішного старту високий інноваційний і науковий потенціал професіоналів в області виробництва дитячого трикотажного одягу з натуральних видів сировини.

blank

Компанія ПрАТ «Софія» – це бездоганний фірмовий стиль. Компанія віддає перевагу мінімалізму, який не втрачає своєї актуальності, та є основою класики моди.

ПрАТ «Софія»- є великим оператором у сфері виробництва, оптової та роздрібної торгівлі одягу з трикотажу. ПрАТ «Софія» постійно проводить експертні та маркетингові дослідження ринків. Відповідаючи ринковим запитам, компанія вирішує перспективні завдання:

  • Відстеження актуальних трендів купівельного попиту в ключових сегментах діяльності
  • виробництво унікальних товарів бездоганної якості, що користуються стабільним попитом у споживачів
  • створення і виведення на ринок брендів, що лідирують у своєму ринковому сегменті за ключовими параметрами
  • Досягнення максимальної ефективності при співпраці з партнерами, дистрибуторами та кінцевими споживачами продукції.

Сьогодні компанія успішно реалізує на українському ринку одяг з трикотажу, як для повсякденного використання так і ексклюзивні моделі з натуральних видів пряжі, до складу яких входять натуральні компоненти бавовни, шовку, віскози і вовни. Асортимент товарів просувається під власними торговими марками.

Новітнє обладнання фірми «STOLL», багаторічний досвід роботи і грамотні рішення, дозволяють нам виробляти трикотажний одяг найвищої якості для будь-якого віку.

Споживачами компанії є різноманітні групи населення України. Колектив компанії SOPHIA розробляє моделі дитячого асортименту, жіночого та чоловічого.

blank

Фахівці фабрики постійно поповнюють колекції одягу новинками, відповідними високим європейським стандартам якості.

Новаторські ідеї і постійний моніторинг останніх тенденцій моди, роблять трикотажний одяг сучасним і неповторним.

Завдання ПрАТ «Софія» – моделювати і виробляти одяг, який став би улюбленою річчю в гардеробі покупців.

Асортимент моделей різноманітний – джемпери, свитшоти,сукні, спідниці, жакети та кардигани т.ін.

Трикотажні вироби від SOPHIA прагнуть підкреслити індивідуальність кожної людини і створити відповідний образ, будь то сувора класика або елегантна жіночність. Підприємство виробляє моделі трикотажного одягу для всієї сім’ї, для будь-якого вимогливого споживача. Недарма, одяг з трикотажу від SOPHIA завоював довіру оптових компаній по всіх регіонах України.

Одяг виробництва ПрАТ «Софія» представлений ​​на торгових майданчиках у багатьох містах України, яка цінує співпрацю з партнерами і намагаємося вибудовувати довгострокові комерційні відносини.

ПрАТ «Софія» буде рада співпрацювати з вами. www.sophia.com.ua

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають