9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Зроблено в Україні: Як виробляє горілку Луцьк

Учора на Луцькому МДП ДП «Укрспирт» розпочали виробництво горілки торгової марки «Наша воля», а вже сьогодні запустили випуск горілки ТМ «Старожитня».

Про це 15 грудня повідомив директор Луцького заводу «Укрспирт» Денис Шмаров. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ВолиньPost.

За його словами, горілку виготовляють за власною рецептурою, яка користується попитом серед покупців.

Ми маємо певний досвід, тому знаємо, якій горілці люди надають перевагу… Зараз плануємо 200 тисяч пляшок виробити на внутрішній ринок. Потім 20 тисяч пляшок плануємо експортувати в Німеччину – вже є підписаний контракт, – повідомив Шмаров.

На підприємстві кажуть, що інгредієнти на Луцькому спиртзаводі виробляють з натуральної сировини з дотриманням технології виробництва. Для контролю якості з кожної довідної ємкості відбирають пробу на аналіз, який здійснюють в лабораторії. На заводі з понад сторічною історією щоденно в горілчаному цеху працює 26 людей.

Директор підприємства Денис Шмаров розповів, що три місяці завод працює на 100% – запущене і спиртове, і горілчане виробництво. Відтак, свій спирт використовують на виробництво горілки, а також відвантажують його для національних горілчаних компаній. Директор каже, що волинський спирт користується популярністю – нещодавно на закритій дегустації в ДП «Укрспирт» він ввійшов до п’ятірки кращих спиртів за органолептичними та фізико-хімічними показниками.

Водночас очільник «Укрспирту» подякував місцевій владі, адже завдяки спільній співпраці вдалося налагодити роботу підприємства.

Завод працював неритмічно, сьогодні ми вийшли за рахунок певних інженерних рішень на хорошу якість спирту, яка дала можливість виробляти на базі підприємства горілку – відновили лінію розливу, – зауважив Лучечко. За його словами, протягом наступного року не буде коливань ціни на горілку, вироблену ДП «Укрспирт».

Окрім того, нині зростання обсягів виробництва дозволить збільшувати надходження до місцевих бюджетів та відрахування щодо сплати акцизів – основних артерій наповнення державного бюджету.

Останні новини:

Зараз читають