9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 4 Березня, 2021

Зроблено в Україні: Як працює меблева фабрика «Геліка» у Вінницькій області

 • Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій спільно з директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимиром Мережко відвідали меблеву фабрику «Геліка» в смт Стрижавка, де нещодавно відкрились нові виробничі потужності даного підприємства.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

  Варто зазначити, що меблева фабрика «Геліка» являється одним з лідерів в Україні по виготовленню шкільних та дитячих меблів. До того ж протягом 21-го року своєї історії фабрика постійно шукає шляхи для вдосконалення та розширення виробництва Окрім того, підприємство «Геліка» входить до складу Громадської організації «Вінницький бізнес клуб».

  Розповідаючи про роботу підприємства керівник фабрики Анатолій Шаманський зазначив:

  За всю історію існування нашого виробництва ми ніколи не використовували кредитних та залучених зі сторони коштів, але щороку ми намагаємось модернізувати свої потужності, збільшити кількість робочих місць та надати модерновий сучасний продукт для вітчизняного та європейського споживача. На сьогодні фабрика експортує свою продукцію в такі країни, як Молдова, Литва, Латвія, Польща та Чехія. Загалом на європейський ринок ми поставляємо близько 25% від загального обсягу виробництва. Окрім того, наша фабрика є однією з небагатьох в Україні, яка із своєю продукцією пройшла повну сертифікацію європейської системи EN1729. Всі взірці меблів відправлялись до Польщі, де проходили випробування та тестування. Як результат –  ми отримали відповідні сертифікати.

  Важливим у роботі підприємства є те, що фабрика слідує сучасним європейським стандартам, тому працює в розрізі систем ІSO 9001 та ІSO 14001, має сертифікати  EN 1729-1:2016,  PN-EN 1729-2+А1:2016, PN-F-06009:2001.

  Окрім того, меблева фабрика «Геліка» приймає участь у європейських виставках, зокрема, в Німеччині, що свідчить про високий рівень визнання фабрики не лише в Україні, але й за її межами.

  Підприємство має декілька повноцінних напрямків роботи, а саме: цех виготовлення меблів з ДСП, цех металообробки конструкцій для шкільних та дитячих меблів, цех гнуто-клеєної фанери, цех виготовлення меблів з натуральної деревини, цех по виготовленню шкільних дошок та дільниця пошиву компонентів для меблевих конструкцій.

  Коментуючи побачене на підприємстві, Валерій Коровій зауважив:

  Дуже важливим є те, що саме смт Стрижавка стала прикладом регіонального розвитку. Адже створення 120-ти нових робочих місць є значним кроком на шляху до соціальної стабільності. Насправді, у нас є дуже багато цікавих напрацювань і я переконаний у тому, що це лише початок. І я впевнений, що вінничани у наступному році відчують радикальні зміни стосовно працевлаштування, кількості нових робочих місць та розміру заробітної плати. Адже наша система співпраці з бізнесом є дуже простою. Ми формуємо прозорі конкурентні механізми попри всі негаразди. Наша вимога сьогодні тільки одна – щоб всі нові виробництва декларували і виходили на ринок з пропозицією робочої сили, яка б на 30% була б вища, ніж сьогодні. В такий спосіб ми створимо потужне конкурентне середовище на ринку праці. Окрім тог,о ми повинні створити передумови для підвищення заробітної плати  і призупинити процес трудової міграції, який ми спостерігаємо протягом останніх років.

  Слід відзначити, що новий виробничий цех в смт Стрижавка побудований за сучасними технологіями. Зокрема, системою автономного опалення власними відходами з мінімальним коефіцієнтом викидів в навколишнє середовище за рахунок новітніх технологій та високих температур вакуумного згорання. Також на виробництві встановлено систему тепло- та енергозбереження, що дозволяє заощаджувати енергоносії та надавати працівникам комфортні умови праці.

  Для виробництва меблів на фабриці використовується сучасне німецьке та італійське обладнання найвідоміших виробників, що дозволяє забезпечити високу якість та точність виробництва. У новому цеху також використовуються найсучасніші фарбувальні лінії, які дозволяють конкурувати з європейськими виробниками та зберігати навколишнє середовище.

  Фабрика має власну школу освіти молодих спеціалістів і завжди рада надати перше робоче місце студентам та випускникам. Окрім того, підприємство являється меценатом і приймає участь у багатьох благодійних акціях та програмах, а також веде шевство над рядом шкіл Вінницької області.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто...

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

  Цьогоріч в Україні з’явиться нова державна авіакомпанія

  Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у 2021 році.

  У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних проєктів в історії незалежної України...

  Термінал “Рісо-Південь” готовий до перевалки зернових вантажів у контейнерах

  Компанія Risoil планує налагодити перевалку зернових вантажів в контейнерах.Про це розповіла Олена Мельникова, директор терміналу "Рісо-Південь", що працює...

  Художниця з Прикарпаття розробила та налагодила виробництво ексклюзивного взуття

  На Прикарпатті у місті Косів художниця Світлана Гебель налагодила виробництво взуття.Про це повідомляє Вікторія Дутка-Жаворонкова на сторінці Косівський...

  Windrose цьогоріч планує розширити карту польотів по Україні мінімум до 10 аеропортів

  Авіакомпанія Windrose у 2021 році планує розширити карту внутрішніх польотів і об'єднати мінімум 10 міст України.Про це в...

  “Інтерпайп НТЗ” направив понад 80 мільйонів гривень на реалізацію екологічних проєктів

  ПАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод" приєднався до "Комплексної програми екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку міста Дніпро на 2021-2025 роки", яка була...

  Зараз читають

  Україна реалізовуватиме проєкт високошвидкісної залізниці за допомогою інвесторів з Китаю, Кореї та Туреччини

  "Укрзалізниця" розраховує запустити концесійний проєкт високошвидкісного руху в Україні за допомогою інвесторів з Китаю, Кореї та Туреччині.

  Ferrexpo почала відправляти окатки на експорт суднами класу Newcastlemax (відео)

  Група компаній Ferrexpo в лютому поточного року вперше завантажила залізорудними окатками судно класу Newcastlemax. Вантаж був відправлений...

  В Україні опанували виробництво ракет “повітря-повітря” Р-27 без російських комплектуючих

  Державна акціонерна холдингова компанія “Артем” здатна виробляти авіаційні ракети “повітря-повітря” Р-27 без використання російських комплектуючих.

  У Києві на станції метро “Лук’янівська” розпочали капітальний ремонт ескалаторів

  У Києві, на станції метро "Лук'янівська", з 23 лютого почався капітальний ремонт чотирьох ескалаторів, який триватиме до...