9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Зроблено в Україні: Як працює луцький завод “Мотор”

Депутати луцької громади побували на державному підприємстві “Луцький ремонтний завод “Мотор” та ознайомилися із його роботою.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Луцької міськради.

Підприємство є лідером на ринку України із ремонту та технічного обслуговування турбореактивних авіадвигунів третього і четвертого покоління для сучасних бойових літаків Су-24, Су-27, МиГ-29. Депутати відвідали основні виробничі потужності підприємства, аби детальніше дізнатися про специфіку його роботи, його історію, досягнення та перспективи розвитку підприємства.

Також депутати оглянули виробничі приміщення, ознайомилися із технологічними процесами ремонту авіадвигунів. У першому цеху проводять розбирання і збирання двигунів. У другому цеху відбувається ремонт агрегатів. Третій цех- це випробувальна станція авіадвигунів. У шостому цеху наносять захисне покриття на двигуни, а відновлений у 2013-му році 4-й цех займається виготовленням запчастин. ЛРЗ “Мотор” оснащений потужним, дороговартісним та високоточним обладнанням.

Присутні мали можливість побачити, як відбувається випробування щойно відремонтованого двигуна. Кожен двигун випробовують близько 30-ти годин. Середня ціна ремонту складає близько 500 тисяч гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають