9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

“Зоря”-“Машпроект” постачило понад 18 тисяч балонів з киснем до українських лікарень

Державне підприємство «Зоря»-«Машпроект» за десять місяців 2021 року постачило понад 104 тис. м³ медичного кисню до лікувальних закладів Миколаївщини для порятунку людей від COVID-19. Це вдвічі перевищує показник за весь минулий рік.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Укроборонпрому.

Наразі підприємство постачає кисень до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб, міських лікарень № 1 та № 3, лікарні швидкої медичної допомоги, пологових будинків № 1 та № 2, та багатьох інших медичних закладів регіону. Також, у жовтні було укладено договір з деякими лікарнями Херсонщини.

«З жовтня наша киснева станція працює цілодобово, без вихідних і святкових днів, і заповнює цим газом 250 балонів кожні 24 години», – розповідає начальник цеху 75 Віталій Ткаченко.

На кисневій станції «Зорі»-«Машпроект» працює 20 осіб: апаратники повітрярозподілу, слюсарі, наповнювачі балонів, лаборанти та майстри.

Підприємство відновило виробництво медичного кисню в березні 2020 року тапочало постачати його Миколаївському обласному центру лікування інфекційних хвороб. об. Згодом до переліку замовників долучилися ще декілька міських медичних закладів і лікарні з області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають