9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

У Миколаєві відкрили лабораторний центр для виявлення коронавірусу (фото, відео)

Лабораторію для проведення аналізу на коронавірус було відкрито завдяки зусиллям компанії “Нібулон”. Новий центр функціонуватиме на базі Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України – колишньої СЕС.

Передає Національний Промисловий портал з посиланням на сторінку у Facebook директора компанії Нібулон Олексія Вадатурського.

Центр було організовано спільно фахівцями “Нібулона” та спеціалістами Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України всього за добу. Зокрема, було встановлено все необхідне обладнання, зокрема ампліфікатор CFX96 TouchReal-Time PCR DetectionSystem 2017 року, виробник BIO-RAD (США); ламінарну шафу де проходить процес виділення ДНК; бокс ПЛР для приготування реакційних сумішей; мікроцентрифугу, де теж проходить процес виділення ДНК; 2 комплекти автоматичних дозаторів; термостат та комплектуючі для приготування проб та інші витратні матеріали. Наразі проводиться наладка, після якої почнуть виконувати аналізи.

За словами директора “Нібулона” потужності нової лабораторії здатні проводити за добу до 400 аналізів. Крім того, Олексій Вадатурський підтвердив в Україні наявність близько 100 подібних апаратів, на базі яких можна робити якісні аналізи на коронавірус.

З усією відповідальністю можу повідомити, що таке обладнання є в 13 областях у Держспоживслужбі. Такі установки є і в обласних лабораторних центрах МОЗ України. Наприклад, за моїми даними, тільки в Києві та Київській області таких до 10. В цілому до 100, як я і говорив. І, що головне, є фахівці. Детальну інформацію я можу дати уповноваженим особам, – підкреслив Вадатурський.

25.03.2020

Опубліковано Олексієм Вадатурським Середа, 25 березня 2020 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають