9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

ООН запросив 165 млн доларів на подолання пандемії коронавірусу в Україні

У зв’язку з презентацією Глобального плану гуманітарного реагування на спалах COVID-19 координатор системи ООН / координатор з гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані представила “План гуманітарного реагування щодо подолання пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні”, для реалізації якого необхідно $165 млн. Про це повідомили в представництві ООН в Україні, передає Інтерфакс-Україна.

“У плані представлені заходи реагування установ ООН, гуманітарних організацій на місцях, медичних установ і постачальників медичних послуг для мінімізації можливих гуманітарних наслідків поширення вірусної інфекції, яка, за оцінками, становить загрозу для майже 21 млн людей в Україні”, – йдеться в повідомленні.

У представленому плані наголошено на необхідності залучити $165 млн на підтримку реагування протягом наступних дев’яти місяців.

“У плані враховуються як наслідки епідемії для здоров’я населення, так і її значне опосередкований вплив на добробут людей і громад, яке стосується не тільки поширення захворювання, а й охоплює різні сфери життя: від освіти, засобів до існування, психічного здоров’я людей до можливості реалізації основних прав людини”, – підкреслили в Представництві.

Як повідомлялося, напередодні ООН представила план допомоги найбіднішим країнам у боротьбі з коронавірусів на суму $2 млрд.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають