9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Одеський припортовий завод вдвічі збільшив обсяги виробництва медичного кисню

З 12 листопада Одеський припортовий завод замість добової норми 6 тонн медичного кисню виробляє по 12 тонн. Як повідомили на підприємстві, обсяги виробництва наростили через збільшення споживання кисню пацієнтами зі штамом коронавірусу «Дельта».

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Думская.

«За складних обставин, що склалися у регіоні під час пандемії, керівництво вважає пріоритетними заходи, спрямовані на забезпечення життя та здоров’я громадян України. Ми знайшли тимчасове рішення щодо забезпечення збільшення на 100 відсотків виготовлення вкрай необхідного хворим на медичний кисень. Завдяки злагодженим та професійним діям служб та підрозділів підприємства вже з п’ятниці на виробничих потужностях заводу щодобово виробляється по 12 тонн медичного кисню, який оперативно, за оновленим графіком, відвантажується для потреб медичних закладів охорони здоров’я Одеської області», – заявив в.о. голови правління ОПЗ Віталій Деркаченко.

Для збільшення виробництва фахівці запустили резервний блок станції поділу повітря у центрі водообробки.

Кисень у таких обсягах вироблятиметься та відвантажуватиметься сім днів на тиждень, без перерв на вихідні та святкові дні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають