9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

На Львівщині конфіскований спирт віддадуть на виробництво антисептиків

У Львівській ОДА весь конфісковані спирт та спиртовмісні рідини, в тому числі алкоголь, вирішили скерувати на виробництво антисептиків.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Львівський Портал.

Сьогодні, ризики розповсюдження коронавірусу залишаються високими як на глобальному, так і регіональному рівнях. І дуже важливо, щоб дезінфікуючими засобами в достатній кількості були забезпечені, в першу чергу потреби медичної системи, а також кожного мешканця області. Окрім правильного використання конфіскованих товарів, не менш важливим є контроль підприємств, які виробляють етиловий спирт, – зазначив очільник області Максим Козицький.

Також Максим Козицький відзначив актину позицію Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у реалізації заходів з протидії поширення коронавірусу. За його словами за одним із виконавчих впроваджень області було передано близько 20 тисяч літрів спиртомістких речовин.

Нагадаємо, що Уряд заборонив експорт етилового спирту з території України. Заборона на експорт спирту етилового або інших дистилятів, крім біоетанолу та напоїв одержаних шляхом перегонки, діятиме до 1 червня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають