9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Компанія “Галичина” безкоштовно забезпечує лікарів молокопродукцією

Молочна компанія «Галичина» долучилася до підтримки лікарів, які борються з поширенням епідемії COVID-19. На протязі двох тижнів компанія допомагає українським лікарням та безкоштовно забезпечує їх молочною продукцією.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

Зокрема, “Галичина” передає молокопродукцію Олександрівській клінічній лікарні м. Києва, Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, Радехівській центральній районній лікарні та Лопатинській районній лікарні. Найближчим часом компанія почне постачати свою продукцію Львівській обласній лікарні позалегеневого туберкульозу та НДСЛ «Охматдит». Також МК «Галичина» допомогла вірусологічній лабораторії Львівського обласного лабораторного центру МОЗ.

Наша компанія працює в повному обсязі, з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки та статусу соціально-відповідальної компанії. У першу чергу почали допомагати Львівській інфекційній клінічній лікарні. Адже знаємо, що у цьому закладі госпіталізовані хворі на коронавірус. Також підтримали ініціативу МОЗ і допомагаємо лікарям, – зазначив виконавчий директор МК «Галичина» Володимир Петрина.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають