9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Рух суден через Керченську протоку відновлено

Згідно з даними сервісу відстеження руху суден Мarinetraffic, пропуск суден в українські порти Азовського моря через Керч-Єнікальський канал відновлений, пише ЦТС.

Так, о 10:10 в порту Бердянськ відзначена позиція судна Zara, який прибув з румунської Констанци, звідки воно вийшло 22 листопада. У порту Маріуполь о 12:08 відзначено судно Gulf Blue, яке прибуло з турецької Тузли, звідки відправилося 21 листопада.

114

Також близько 11 години назад отримані координати АІС судна Sider Luck, прослідував через Керченську протоку, яка направляється в італійський порт Монфальконе. З порту Маріуполь судно вийшло ще ввечері 26 листопада.

Три години тому отримана позиція судна Juliana. З порту Маріуполь воно вийшло 1 грудня, зараз знаходиться в Чорному морі та також прямує до порту Монфальконе.

Балкер Federal Hudson покинув порт Маріуполь в ніч на 2 грудня, направляється в порт Сандерленд. Згідно з координатами АІС, отриманим три з половиною години назад, судно знаходилося в районі на південь від південного краю Кримського півострова.

112

Приблизно в тому ж місці 8 годин тому знаходився балкер Adastar, який випливає з Бердянська, звідки він вийшов вранці 26 листопада.

У ДП “Маріупольський морський торговельний порт” та ДП “Бердянський морський торговельний порт” актуальну ситуацію з пропуском суден через Керченську протоку поки не прокоментували.

В Адміністрації морських портів України відповідну інформацію обіцяють надати найближчим часом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають