Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності поширюється на використання даного веб-сайту.

Обробка даних

Національний Промисловий Портал дотримується права на недоторканності приватного життя відвідувачів сайту та визнає важливість захисту своїх особистих даних. Користувачам не потрібно передавати для “Національного Промислового Порталу” свої персональні дані для використання даним сайтом.

У той же час при відвідуванні даного веб-сайту інтернет-браузер кожного відвідувача передає на сервер “Національний Промисловий Портал” певні відомості, включаючи дату та час відвідування, назву запитуваної веб-сторінки, сторінки з якої приходить користувач, використовуваний веб-браузер і операційна система, IP-адреса пристрою і розмір передаваних даних. Дані інформації зберігаються в журналах зв’язку протягом обмеженого часу для забезпечення безпеки та належної роботи веб-сайту, а також для збирання статистичної інформації.

Даний веб-сайт не використовує файли cookie або інші технології стеження.

Повідомлення користувачів

Якщо Ви надішлете на “Національний Промисловий Портал” повідомлення по електронній пошті або іншому каналу зв’язку, “Національний Промисловий Портал” може зберегти це повідомлення для обробки Вашого запиту. Більша частина повідомлень електронної пошти видаляється після відповіді на них. В разі виникнення у “Національний Промисловий Портал” юридичної обов’язки розкрити інформацію, отриману від користувачів, в рамках судового або адміністративного процесу, “Національний Промисловий Портал” прийме всі необхідні заходи для видалення особистих даних з інформації при наявності такої можливості.