9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Зважилися на керамічні вініри – розумний вибір!

 Ідеальна посмішка є першою ознакою здоров’я та успішності її власника. Тому, звертаючись до лікаря-стоматолога, люди зазвичай розраховують на швидкий і безболісний результат отримання голлівудської зовнішності. Для створення гарної посмішки, яка дозволить почуватися спокійно та комфортно в будь-якому суспільстві, стоматологія пропонує сучасний варіант маскування недоліків. Щоб отримати рівні за формою та кольором зуби, поставте керамічні вініри. Вони здатні на вирішення більшості естетичних проблем.

Установка керамічних, або порцелянових вінірів – це процес мікропротезування. З зовнішнього боку зубного ряду знімається невеликий шар емалі й фіксуються накладки завтовшки до 0,5 мм. Зуби набувають ідеального вигляду та отримують захист від зовнішнього впливу. У більшості випадків керамічний вінір практикується на верхній щелепі, тобто на зубах, що відкриваються під час спілкування або посмішці. Показання для встановлення якісних замінників зубної емалі визначає лікар.

Вінір керамічний та його переваги

Вініри з кераміки – це високоякісні плоскі накладки, прикріплені на фронтальну частину зубного ряду за допомогою медичної цементної суміші. Попри тонкість, цей міцний матеріал добре захищає зуб, суттєво не потовщуючі його. При роботі з мікропротезами з кераміки обробка зубів дуже незначна і дозволяє реставрувати велику частину посмішки. Згодом кераміка не змінює колір і не темніє. У догляді немає спеціальних вимог – все, як зі звичайними зубами.

Керамічний вінір: чи є недоліки 

Небагато, але є.

1. Зуби підлягають хоч і не значному, але препаруванню.

2. При ушкодженні частини мікропротеза доведеться змінити його.

3. Через необхідність виконання роботи в зуботехнічній лабораторії процес затягнеться на декілька візитів.

4. Ціна керамічних вінірів досить висока. Однак слід пам’ятати, що це тривалий і трудомісткий процес.

Порцелянові зуби – ціна та показання до встановлення 

Доцільне застосування цього виду ортопедичної корекції, якщо пацієнт бажає:

– виправити форму та колір зубів;

– візуально усунути дефекти;

– приховати відколи та нерівності;

– прикрити великі пломби на фронтальній частині; 

– замаскувати проміжки між зубами.

Протипоказання до коригування зубів за допомогою вінірів із кераміки

Фахівці радять відмовитися від використання керамічних пластин-накладок, якщо:

– вік клієнтів молодше ніж 12-13 років (кісткова система щелепи ще не повністю сформувалася);

– виявлено не пролікований карієс, пародонтоз і пародонтит;

– є порушення прикусу, що не піддається коригуванню;

– у пацієнта бруксизм (скрегіт зубів).

Керамічні вініри та процес їх виготовлення 

На первинній консультації лікар-ортопед визначає форму, відтінок, розмір накладок й видаляє верхній шар емалі. Потім знімають зліпки зубів і передають їх у зуботехнічну лабораторію для виробництва вінірів. На цей період стоматолог встановлює тимчасові пластини, щоб не викликати дискомфорт у відвідувача. Зубний технік виготовляє кінцевий варіант керамічних мікропротезів. Під час наступного візиту на допомогу спеціального цементного складу лікар фіксує порцелянові вініри на зуби.

Весь процес протезування керамічного вініру займає час та потребує високоточного професіоналізму співробітників. Фахівець, що виконує процедуру, відповідає за кінцевий результат. Тому, ухваливши рішення на встановлення накладних керамічних пластин, зробіть вибір на користь гарної клініки. Не зважаючи на високу ціну керамічних вінірів, ви отримаєте ефект природної та гарної посмішки на довгі роки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають