9.5 C
Alba Iulia
Середа, 5 Жовтня, 2022

ЗСУ використовують передані бронетранспортери М113 (відео)

Бійці одного з підрозділів Збройних сил України отримали бронетранспортери М113.

Мисягін Юрій оприлюднив відео, на якому українські бійці демонструють американські бронемашини, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

«Бійці ЗСУ знайомляться з подарунками від наших американських друзів. Гусеничні бронетранспортери М113, їх уже дедалі більше на службі у ЗСУ», – розповів Мисягін Юрій.

Весною Сполучені Штати підготували для передачі певну кількість бронетранспортерів M113 в рамках ініціативи США щодо підтримки України.

Легкий універсальний плаваючий М113 є основним гусеничним бронетранспортером, який перебуває на озброєнні механізованих військ армії США.

У початковій комплектації М113 був озброєний 12,7-міліметровим кулеметом та оснащений бензиновим двигуном. Згодом був декілька разів модернізований.

Його екіпаж складається із двох осіб: механіка-водія та командира.

М113 здатний перевозити десантне відділення чисельністю до 11 осіб, а також служити основою для кількох десятків спеціалізованих машин.

blank
Бронетранспортер М113 військових України. Кадр з відео Юрія Мисягіна

M113 має стандартне передньомоторне компонування, із розміщенням моторного відділення у правій лобовій частині, трансмісійного відділення в лобовій частині, відділення управління в лобовій частині ліворуч, а об’єднаного бойового і десантного відділення — в кормовій частині машини.

Броньовий корпус M113 являє собою жорстку коробчату конструкцію.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають