9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

ЗСУ почали використовувати високоточні британські ракети Brimstone

Збройні Сили України вже використовують британські високоточні ракети Brimstone, які Лондон лише має намір передати.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Водночас ніякої таємниці для ворога зробити не вийде, бо самі окупанти й показали уламки Brimstone. На світлині нижче, російський окупант приніс хвостову частину ракети в імпровізовану їдальню для того, щоб зробити колективне фото.

blank

Варто зазначити, що ще у середині квітня точились розмови про роботи зі встановлення ракет Brimstone на легкі пікапи. Скоріш за все ця задумка все ж таки була реалізована, оператори пройшли навчання, а сама зброя використовується за призначенням для знищення танків.

blank

Серед цікавого, на що звернули увагу власники Twitter- акаунт Ukraine Weapons Tracker, ця ракета була виготовлена у вересні 2001 року і належить до першого покоління Brimstone. Вона відрізняється наявністю лише радіолокаційної головки самонаведення та меншою дальністю польоту: 12 км при запуску з вертольота. Але ця ракета була адаптована та модернізована до пуску з землі.

Також зазначимо, що ракета Brimstone працює за принципом “вистрілів та забув”, в ній реалізовано “ройовий” пуск, коли кожна ракета у залпі наводиться на свою ціль. Дальність пуску з землі сучасної версії Brimstone орієнтовно складає 10-12 км, що дозволяє знищувати противника поза межами прямої видимості.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають