9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

ЗСУ почали використовувати високоточні британські ракети Brimstone

Збройні Сили України вже використовують британські високоточні ракети Brimstone, які Лондон лише має намір передати.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Водночас ніякої таємниці для ворога зробити не вийде, бо самі окупанти й показали уламки Brimstone. На світлині нижче, російський окупант приніс хвостову частину ракети в імпровізовану їдальню для того, щоб зробити колективне фото.

blank

Варто зазначити, що ще у середині квітня точились розмови про роботи зі встановлення ракет Brimstone на легкі пікапи. Скоріш за все ця задумка все ж таки була реалізована, оператори пройшли навчання, а сама зброя використовується за призначенням для знищення танків.

blank

Серед цікавого, на що звернули увагу власники Twitter- акаунт Ukraine Weapons Tracker, ця ракета була виготовлена у вересні 2001 року і належить до першого покоління Brimstone. Вона відрізняється наявністю лише радіолокаційної головки самонаведення та меншою дальністю польоту: 12 км при запуску з вертольота. Але ця ракета була адаптована та модернізована до пуску з землі.

Також зазначимо, що ракета Brimstone працює за принципом “вистрілів та забув”, в ній реалізовано “ройовий” пуск, коли кожна ракета у залпі наводиться на свою ціль. Дальність пуску з землі сучасної версії Brimstone орієнтовно складає 10-12 км, що дозволяє знищувати противника поза межами прямої видимості.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають