9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

ЗСУ отримали нові боєприпаси до самохідних зенітних установок Gepard

Міністерство оборони Німеччині на своєму офіційному сайті оприлюднило повідомлення, в якому розповідає, що ЗСУ отримали “п’ятизначну кількість” 35-мм боєприпасів до самохідних зенітних установок Gepard.

У оборонному відомстві відзначають, що їм вдалося “успішно та в амбітні терміни” побудувати виробничу лінію для цих боєприпасів, передає Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

“Я радий, що ми так швидко і без бюрократичних процедур розпочали виробництво і хочу подякувати всім учасникам за прекрасну роботу. Ми ще раз демонструємо, що на Німеччину можна покластися. Ми продовжимо підтримувати Україну у тих напрямках, які є нашими сильними сторонами: артилерія, боєприпаси та наземна протиповітряна оборона”, — заявив очільник оборонного відомства Німеччини Борис Пісторіус.

Ця доволі важлива подія для української ППО, оскільки дозволить частково закрити питання досить дефіцитних боєприпасів до ЗСУ Gepard, які дуже ефективні проти крилатих ракет, а особливо у знищенні дронів-камікадзе типу Shahed.

Контракт на виробництво боєприпасів для Gepard Rheinmetall отримала у лютому цього року. У рамках угоди на суму 168 млн євро має бути поставлено 300 тисяч боєприпасів, з них 150 тисяч це APDS-T, і ще 150 тисяч — HEI-T.

З моменту підписання контракту пройшло менш як сім місяців і в оборонному відомстві Німеччини відзначають, що протягом цього періоду Rheinmetall вдалося “поновити виробництва і знайти процес виготовлення старих боєприпасів з використанням нових засобів”.

Як швидко Україна отримає всю партію у 300 тисяч боєприпасів у міноборони Німеччини зараз не уточнюють, водночас раніше очільник Rheinmetall Армін Паппергер заявляв, що всі боєприпаси мають бути поставлені до середини 2024 року.

Останні новини:

Зараз читають