9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Зручні функції нових моделей холодильників

Раніше холодильники мали одну функцію – охолоджувати продукти. Тепер при виборі нової техніки можна заплутатися в особливостях сучасних моделей, наприклад популярний холодильник Самсунг зараз має широкий вибір функцій.

Коли варто замислитись над заміною холодильника?

Якщо Ваш холодильник:

  1. Вмикається частіше;
  2. Погано тримає температуру;
  3. Шумить;
  4. Дверцята погано прилягають;
  5. Споживає багато електроенергії.

Ці проблеми витікають одна з одної: холодильник відпрацював свій ресурс і починає вмикатися частіше, щоб зберегти температуру, через це збільшується кількість шуму, температура в камері розподіляється нерівномірно (з’являється лід на задній стінці, а на поличках дверцят продукти лишаються ледь холодними і швидко псуються).

Як обрати новий холодильник?

Об’єм та розмір

Місткість холодильників визначається в літрах. Для однієї людини або пари підійде варіант до 200 літрів, великим сім’ям потрібні великі моделі – багатокамерні та дводверні.

Тип

Вбудований чи ні. Сучасні кухні часто конструюються таким чином, щоб приховувати всі предмети побутової техніки за фасадами.

Тип управління

Електромеханічне управління дозволяє вручну виставити найпростіші показники, електронне керування дає можливість встановити рівень охолодження до градуса, вибрати окремі функції;

Рівень шуму

Сучасні холодильники практично безшумні. У вимірних показниках – за ДСТУ – рівень шуму не повинен перевищувати 53 дБ, експерти радять орієнтуватися на 40 дБ.

Тип розморожування

Сучасна система No Frost – зручне рішення, але й у краплинної системи, яка має на увазі «ручне» розморожування, є свої переваги.

No Frost шумніше і займає більше місця, але чистити та мити такий холодильник доводиться набагато рідше.

Енергоефективність

Холодильник — предмет побутової техніки, який працює цілодобово, рівень енергоспоживання у нього високий. Заощадити на експлуатації може допомогти вибір енергоефективної моделі – тут треба звертати увагу на маркування. Літерами A, A+, A++ позначаються холодильники з найвищим рівнем енергоефективності.

Додаткові функції

На експлуатацію холодильника можуть серйозно впливати додаткові параметри:

  • екстра-очищення та підтримання свіжості;
  • оповіщення про відкриті двері;
  • подача води та льоду;
  • автоматичні опції із заморожування та підтримання температур.

Останні новини:

Зараз читають