9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 25 Лютого, 2021

Зроблено в Україні: компанія “Діада Груп” виготовляє силові перетворювачі для електротранспорту

 • Спеціалісти компанії “Діада Груп” розробили та запустили в серійне виробництво тягові перетворювачі частоти, що можуть бути використані при розробці автономного електротранспорту. 

  Область застосування тягового інвертора

  Тягові інвертори серії DTI призначені для використання у складі електричних чи гібридних транспортних засобів із синхронними та асинхронними електродвигунами змінного струму. Такі прилади можливо під’єднати до практично будь-якого електродвигуна змінного струму і без проблем регулювати його швидкість обертання та момент на валу. 

  Завдяки простоті конструкції та інтерфейсу керування, інвертори можуть легко застосовуватися при побудові будь-яких систем тягового електроприводу, як в нових розробках, так і при модернізації чи при хоббійному конструюванні.

  Конструкція приладу

  Перетворювач має ступінь захисту IP67 та виготовляється в металевому корпусі у двох типорозмірах з різними варіантами охолодження. Інвертор може комплектуватись пасивним повітряним, активним повітряним або рідинним охолодженням. Всі варіанти передбачають роздільні контури охолодження приладу.

  https://lh3.googleusercontent.com/Vd79OPfVG-JLO3ymvc64zK0ZcVfVFpWG8BSIU6vxG9d9E-FCsqysTacCpxzz2GWlMR0_EdMVgByWe_0aUr5sSjRL2_DoSAvq1u7GuT-eWBw0hPDn2Ejjq9KSR9VXCd_aRp2hKvZL
  Два типорозміри тягового інвертора

  В конструкції інвертора застосовуються герметичні кабельні вводи та електричні роз’єми автомобільного виконання. В якості корпусу використовується металевий бокс, призначений для роботи в умовах агресивного середовища.

  https://lh6.googleusercontent.com/60r0hoAM_YSe-2o8lZfdAWv5RpTC1GH6faJBBE84S6Mhs6rmxiImZebV9cy3gSx7s2y-2y5F7XD0j19QJKBBz2DgckCtP0oBwET_wjdAor8Q3II-XY7ygDRZAO5ZKjQ6t90g169vhttps://lh3.googleusercontent.com/vcC-y1b4R2AsIb9ccVH9R0G9hTrZYQdvBTqfEvl_02jNdgjAgI7Rc1jKOwrU2y5eNCZssZCSek5iC5Hwbj2bTlfeIBhWAZbqzuNNg2fdlVbWbKfEaxUXIbWlPLIJBPvV3nJtRtrb
  https://lh3.googleusercontent.com/zyU-C2_ONNdkneFu4C4W5Yw2dem1PFOs6FUB8o4eiuIRXaGNgQ49YeRUS_YGVWuuOykIEv8yEmra66vWu7ESrMEfqn2zZ7hmRK3MwiJh1EKJ6pQ9FY7OW1ciYGlxvYOO0ILjas_Qhttps://lh3.googleusercontent.com/dmwYtll6I01n_vqmzXhZlSE3bzgSPfQHhIaoxLoRYAPTZYVBHEJ7MGYryxD9UnCDb89Hnas1eRGGWsSP_P8CVpHTlZFyNip-iyThu2WYZwPkLZ4RFlfgAFUje5g37kwk4oFuB_OT
  Етапи виготовлення інвертора

  Особливості та режими роботи інвертора

  Тяговий інвертор працює в режимі векторного регулювання моменту чи швидкості. Можлива робота з трифазними асинхронними електродвигунами з короткозамкненим ротором та синхронними електродвигунами з постійними магнітами довготривалою потужністю від 30 до 150 кВт та напругою живлення від 200 до 800 В. Також, в перетворювачі реалізована функція автовизначення основних параметрів двигуна, що спрощує процедуру початкового налаштування приладу.

  https://lh4.googleusercontent.com/kmZThrfQgJ7k46Lb3_5To7d_HfaF5nSWhdBwzkIflZpOSPvVcClS1IkCXx8z3o0Bc5AHjAueyac0FeJgUeakwPZXym_W3OpCRx8mxibYZNmqsV5PGLRp00E_bZbAtSL4NjEBiMpb
  Інвертор у складі хобійного електромобіля

  Інвертор може працювати як з датчиками положення електродвигуна, так і в бездатчиковому режимі. 

  Налаштування режимів роботи та алгоритму керування здійснюється за допомогою конфігураційної програми з персонального комп’ютера або за допомогою програмованого логічного контролера по CAN-шині.

  Для охочих використовувати цей прилад при створенні власних хобійних проєктів реалізовано безпосереднє підключення електродвигуна та давача швидкості від автомобілів “Ніссан Ліф” або від “Тесла” через стандартні роз’єми.

  На даний час основні ресурси компанії прикладені до розробки електронного обладнання для електромобілів та іншого електротранспорту (тролейбуси, електровантажівки та інше), але крім тягових перетворювачів компанія виробляє різноманітні перетворювачі електроенергії та сучасні системи керування різноманітними електродвигунами. 

  Інші продукти компанії використовуються при виробництві чи модернізації високоточних автоматизованих верстатів та в загальному машинобудуванні.

  Компанія “Діада Груп” – це одне з небагатьох українських високотехнологічних виробництв повного циклу, що випускає таку специфічну продукцію.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Анонсовано будівництво нового аеропорту на Донбасі

  У 2021 році планується знайти місце для будівництва і розпочати проєктування аеропорту, який забезпечив би цивільне авіасполучення...

  Новий український авіадвигун Д-436-148ФМ сертифікують за два роки

  За найближчі два роки в області авіадвигунобудування ДП "Івченко-Прогрес" планує сертифікувати двигун Д-436-148ФМ для літака Ан-178, а також для подальшого розвитку лінійки...

  Будівництво корвету для ВМС України профінансують на 3,8 мільярда гривень

  Цьогоріч будівництво одного корвету для Військово-Морських Сил України Міноборони профінансує на 3,8 мільярда гривень.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Проєкт будівництва євроколії між Ужгородом та Чопом оцінюють в 500 мільйонів гривень

  На 2021 рік заплановані роботи з підготовки проєктної документації та техніко-економічного обґрунтування проєкту по відновленню залізниці з колією європейського стандарту 1435 мм...

  Військові протестували бронетранспортери “Отаман” та БТР-60М від “Практики” (фото)

  На полігоні Збройних Сил України "Десна" пройшли заводські ходові випробування дослідних зразків універсальних колісних платформ "Отаман" та БТР-60М, які розроблені НВО "Практика".

  “Інтерпайп” будує цех з виробництва колісних пар для США та ЄС

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" має намір відповідно до раніше намічених планів ввести в експлуатацію новий додатковий цех з виробництва колісних пар у...

  Європейський інвестиційний банк профінансує електрифікацію залізничних шляхів на ділянці Сіверськ – Лисичанськ

  Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) повідомив про готовність профінансувати електрифікацію залізничних шляхів на ділянці Сіверськ - Лисичанськ в рамках програми "Відновлення Донбасу".

  В Одеському порту розпочато експлуатаційне днопоглиблення аванпорту для забезпечення заходу великотоннажних суден

  Філія "Днопоглиблювальний флот" АМПУ приступила до виконання експлуатаційного днопоглиблення в акваторії морського порту Одеса господарським способом.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  Тернопіль оголосив тендер на закупівлю 15 великих автобусів

  Тернопіль готується придбати ще 15 низькопідлогових автобусів великої пасажиромісткості. Під цю закупівлю вже оголошено тендер.

  Турецький лоукостер запускає одразу шість напрямків з України

  Лоукостер Pegasus Airlines запустить шість маршрутів з міст України на турецькі курорти в літньому розкладі 2021 року.

  У Дніпрі під землею виявили старовинні мости XIX століття

  У Дніпрі, згідно з інформацією археологів, під міськими проспектами збереглися старовинні мости XIX століття.

  На модернізацію фрегата «Гетьман Сагайдачний» виділять 436 мільйонів гривень

  Цьогоріч на модернізацію флагмана Військово-морських сил ЗС України фрегату «Гетьман Сагайдачний» виділять 436 мільйонів гривень.