9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Зовнішня реклама із застосуванням білбордів

Реклама на білбордах – чудове рішення для презентації продукції та просування бренду. Білборд – це рекламний щит у вигляді нерухомої конструкції, що закріплена на опорі. Білборд походить від англійського billboard. Переклад поняття – дошка оголошень. 

Від чого залежить ефективність білборда 

Інформація на білборді повинна бути лаконічною, зрозумілою і легко сприйматися. Тоді водії автомобілів, пасажири та перехожі зможуть її швидко прочитати та запам’ятати. Оригінальний заклик до дії дозволить зачепити споживача, стимулювати його на покупку.

Ефективність зовнішньої реклами залежить від креативності макета, оформлення білборда, місця розташування. Для залучення більшої уваги до реклами білборд може бути доповнений підсвічуванням, голографічним або інтерактивним зображенням, екстендерами – елементами, що виходять за межі полів. 

Яким чином виконати білборд, щоб він був ефективним у певному місці, можуть підказати фахівці рекламної агенції. В агентстві з білбордів Браво порадять, який тип зовнішньої реклами підійде для обраного району. Можуть дати рекомендації щодо вибору поверхні та фарби згідно з запланованим періодом використання та бюджетом. 

Білборд та банер: у чому різниця

Досить часто вважають, що це однакові компоненти. Але є значні відмінності між білбордом і банером. Білборд являє собою рекламну конструкцію. Банер – це полотно, на якому знаходиться зображення. Використовуватися вони можуть як спільно, так і окремо.      

Банери можуть фіксуватися на будинках, транспорті та інших місцях. Їх просто встановлювати для короткочасних або оперативних повідомлень, дизайну сценічного майданчика, території заходу або на загородженнях. Виділяють наступні типи банерів:

  • Не пропускають світло – використовуються на щитах, брандмауерах і розтяжках.
  • Підсвічені зсередини – на світлових коробах для постійної демонстрації.   
  • Сітка – на транспортних засобах, вітринах, склі, ними захищають місця будівництва.

Переваги розміщення зовнішньої реклами на білборді

Розміщення реклами на білбордах зазвичай виконується в місцях великого скупчення людей, вздовж автомагістралей. 

  • Охоплення – завдяки такій рекламі можна забезпечити велике охоплення аудиторії за добу.
  • Частотність – вулична реклама має високу частотність: 9 з 10 людей бачать її принаймні 29 разів за 30-денний період.
  • Гнучкість – зовнішня реклама може бути розміщена в місцях, часто відвідуваних, наприклад, молоддю або людьми з високим доходом.
  • Вартість – якщо порівняти, скільки коштує реклама на білборді та реклама на радіо або телебаченні, різниця вас здивує. 

Постійно проїжджаючи на автомобілі або на громадському транспорті повз білборд, потенційний клієнт буде поступово запам’ятовувати інформацію про компанію, продукт. При невеликих витратах є можливість охопити рекламою широку аудиторію за короткий термін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають