9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Збройні Сили України отримали польскі танки PT-91 Twardy

Польща передала Україні основні бойові танки PT-91 Twardy, це чергова партія військової допомоги для протистояння агресії росії.

Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Танки вже прибули до країни для посилення Збройних сил України.

Польський PT-91 Twardy на полігоні. Фото з відкритих джерел

Також напередодні про постачання важкої бронетехніки, але без уточнення кількості переданих бойових машин, заявив речник Агентства озброєнь Польщі Кшиштоф Платек (Krzysztof Płatek).

«Дефіцит понад 200 танків Т-72, ​​дефіцит певної кількості танків PT-91, тут я не можу сказати, скільки, буде заповнений повністю, і навіть з лишком, тому що це танки набагато вищого рівня якості”, – сказав речник агентства з озброєнь під час інтерв’ю з виданням Wolski o Wojnie.

Танки PT-91 Twardy на військовому параді. Фото з відкритих джерел

РТ-91 – основний бойовий танк польського війська. Ці танки виготовлялися на основі ліцензійного варіанту радянської бойової машини Т-72М1.

Перші прототипи були виготовлені в 1993 році. Базовий варіант серійно випускався на підприємстві Bumar-Łabędy до 2002 року.

РТ-91 має сучасні системи керування вогнем та зв’язку. Захист танка й екіпажу додатково посилений навісним динамічним захистом. Бойова машина оснащена дизельним двигуном PZL-Wola S-12U потужністю 850 к. с. власного виробництва.

Останні новини:

Зараз читають