9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Завод з виготовлення пінопласту відкрили у Кропивницькому

Компанія “Євробуд” 6 листопада офіційно відкрила виробництво пінопластової продукції в Кропивницькому.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Точка доступу.

Для інвестицій ми обрали Кропивницький, оскільки місто має вигідне логістичне розташування. Це перше виробництво в Україні, яке повністю спроєктоване та побудоване “з нуля”. Ми встановили нове високотехнологічне обладнання. Наша продукція підтверджена українським знаком екологічного маркування “Зелений журавлик”. – розповів директор компанії Роман Волков.

https://www.chamber.kr.ua/images/2021/2021-11/611_5.jpg

Будівництво стартувало у 2018 році. Першу лінію виробництва запустили цього року. Зараз тут працюють 40 людей.

У нас сьогодні не тільки відкриття нового заводу. Це не лише нові робочі місця й податки. Це дуже добрий сигнал відновлення інвестиційного потенціалу Кіровоградщини. Вдячний інвесторам і за екологічну позицію – чисте виробництво у наш час надзвичайно важливе. Бажаю розвитку заводу, збільшення потужностей, а ми, як влада, готові бути надійними партнерами, – привітав компанію з відкриттям голова обласної ради Сергій Шульга.

Виробничі потужності звели у промзоні Кропивницького, по вул. Мурманській. Загальна площа будівель – близько 8 тис. кв. м, земельної ділянки – майже 4,5 га.

Тут виготовлятимуть пінопластові плити для утеплення житлових та промислових будівель. Готова продукція призначатиметься для внутрішнього ринку.

https://www.chamber.kr.ua/images/2021/2021-11/611_8.jpg

Проєктна потужність першої черги підприємства – близько 20 тис. куб. м продукції на місяць. На виробництві встановили нове, сучасне високотехнологічне обладнання кращих європейських виробників (Австрія, Польща). За умови виходу комбінату на повну потужність, планують створити 120 робочих місць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають