9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Завод Staleks відкрив виробництво продукції для б’юті-індустрі у Вінниці (відео)

Харківський завод Staleks переїхав до Вінниці й працевлаштував 200 місцевих робітників. Нині компанія навіть відкрила у Польщі нове підприємство і навчальний центр з манікюру.

Як завод світового рівня розвивається під час війни, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Staleks — один із найбільших у світі виробників продукції для б’юті-індустрії. До 24 лютого завод під Харковом виготовляв 30 000 одиниць продукції на день, 11 000 000 — за рік. Її продавали більш ніж у 30 країн світу. А колектив нараховував приблизно 1400 працівників.

Безперервні обстріли Харкова змусили керівництво Staleks піти на ризикований крок. Операцію «Релокація бізнесу» почали в середині березня.

«Тільки в одній Вінниці ми відвідали, 20-25 різних підприємств. Також були у Львові, у Львівській, Чернівецькій, Івано-Франківській областях. На початку квітня врешті визначилися з приміщенням, підписали договір і почали займатися релокацією», — розповідає заступник директора компанії Staleks Тимур Тодуа.

На початку виживали завдяки іноземним клієнтам. Європейці на знак підтримки України збільшили обсяги закупівель. Це дало змогу працевлаштувати у Вінниці 200 робітників: місцевих та харків’ян.

«Коли в спокої твоя сім’я, є робота, є впевненість у завтрашньому дні — вже приємно. Хоч якийсь внесок можу зробити завдяки оплаті податків, а не просто сидіти в хаосі під обстрілами», — каже Ігор Лопатко, заточник манікюрних ножиць компанії Staleks

«Без людей, і особливо без тих, які були серйозно залучені до виробничого процесу, ми тут нічого не запустили б. Ми всім допомагали насамперед із житлом. Кожній людині. А їх зараз переїхало 100 осіб», — розповідає Тимур Тодуа, заступник директора компанії Staleks.

За 4 місяці Staleks вдалося вийти на 70% від довоєнного рівня завантаженості. Компанія навіть відкрила у Польщі новий завод і навчальний центр з манікюру. Усе — заради єдиної мети.

«Мрія кожного українця зараз — це перемога!», — Тимур Тодуа, заступник директора компанії Staleks.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають