9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Затверджено порядок роботи Держекоінспекції в рибних портах України

Ухвалення документа забезпечить прозоре здійснення заходів державного нагляду.

Кабінет міністрів затвердив порядок взаємодії Державної екологічної інспекції та адміністрацій морських рибних портів (портопунктів, місць базування суден флоту рибної промисловості) у випадках скидання суднами (плавзасобами) забруднюючих речовин в межах акваторії морських портів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Все частіше отримуємо звернення про випадки забруднення акваторії морських портів судами, які здійснюють скид залишків вантажу або промивних вод. Цим рішенням ми встановлюємо новий підхід до здійснення заходів державного нагляду. Тепер інспектори Держекоінспекції та адміністрації морських рибних портів будуть чітко розуміти алгоритм дій в таких випадках. швидше реагувати та виявляти винуватців “, – зазначив міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський.

За його словами, прийняття документа налагодить взаємодію і встановить чіткі дії інспекторів Держекоінспекції та адміністрацій морських рибних портів в разі виявлення випадків скидання суднами забруднюючих речовин в межах акваторії морського рибного порту (портопунктів, місць базування суден), забезпечить прозоре здійснення заходів державного нагляду (контролю), а також зменшить ризики корупційних зловживань.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають