9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Березня, 2021

Застосування пінополістиролу в будівництві

 • Широке поширення пінополістиролу в будівництві обумовлено його здатністю забезпечувати хорошу теплоізоляцію будівлі, а також здатність при невеликій щільності самого матеріалу нести значну механічну навантаження.

  Область використання пінополістиролу в будівництві не обмежується індивідуальним будівництвом. Все більшої популярності набуває матеріал при монолітному будівництві, де він використовується в якості теплоізоляції при виготовленні багатошарових панелей.
  Пінополістирол, маючи дуже низьку власну щільність, незамінний також при реконструкції старих будівель, де зміна навантаження на несучі поверхні споруди часом критично.

  В України є надійний виробник пінополістирольних плит які використовують у системах теплоізоляції фасадів будівель і споруд. ТОВ “ВІК БУД ТРЕЙД” надасть вам якісний продукт для вашої оселі.

  Закладка пінопласту в зовнішні стіни зведених будинків дозволяє набагато знизити втрати тепла в них. Пінопласт за своїми характеристиками значно перевершує традиційні теплозберігаючі матеріали, такі як мінеральна вата, пінні блоки і т.д., до того ж дешевший, і простий в монтажі.
  За своїми властивостями теплозберігаюча плита пінополістиролу товщиною всього 120мм еквівалентна півметрової стіни з дерев’яного бруса, або залізобетонній стіні чотириметрової товщини!

  Широко використовуються теплозберігаючі властивості пінополістиролу також при будівництві трубопроводів.

  У великому житловому будівництві пінополістирол використовують:

  • Для утеплення стін
  • Утеплення підлог
  • Утеплення покрівель
  • Утеплення фундаментів

  Розглянемо більш докладно переваги та способи використання даного матеріалу в перерахованих вище сферах

  Будівництво трубопроводів

  Відомо, що частка втрати тепла через інженерні комунікації досягає часом 30%. Все частіше для їх теплоізоляції використовують пінополістирол.

  Завдяки використанню пінополістиролу для захисту трубопроводів, їх стало можливим закладати на меншу глибину, що відповідно скоротило трудовитрати і вартість робіт. Величезним плюсом використання пінополістиролу для захисту труб від промерзання є можливість додання цього матеріалу практично будь-якої форми.

  Також пінополістирол все частіше використовують для ізоляції телефонних і електричних кабелів.

  Утеплення стін

  Пінопласт полістирольний використовують як для зовнішньої, так і для внутрішньої теплоізоляції. При ізоляції зовнішньої поверхні стін плити приклеюють до них цементним розчином, клеєм, мастикою, або кріпляться за допомогою монтажних пристосувань. При цьому треба враховувати той факт, що пінопласту в силу своїх хімічних властивостей, необхідний захист від впливу прямого, відкритого полум’я. Для цих цілей використовують різні тинькування, кераміку, цегла. Один з цих матеріалів обов’язково використовувати для захисту фасадного пінополістиролу.

  Утеплення підлоги

  Для забезпечення деякої теплоізоляції підлоги, а також зниження рівня передачі шуму при ударах, переміщенні меблів, інших механічних впливів на перекриття, також служить пінопласт.
  Для ізоляції підлоги плити пінополістиролу (пінопласту) товщиною до 5 см, укладають на подушку з матеріалу з ізолюючими властивостями. Шви між плитами ретельно герметизується, після чого поверх ізоляційної конструкції укладається бетонна суміш, або ДСП.

  Утеплення покрівель

  Сегменти теплоізоляційні пінополістирольними плитами все ширше використовується в багатоквартирних будинках.
  Технологія теплоізоляції дахів будівель і споруд залежить від конструктивних особливостей покрівлі та полягає:

  На теплих «не вентильованих» дахах — пінополістирольні плити укладаються безпосередньо на поверхню покрівлі, на поверхню самих плит укладають шар бітуму. Товщина полістирольних плит при такому методі утеплення становить близько 7 см.

  На холодних «вентильованих» дахах — установка пінополістирольних плит виробляється на внутрішню поверхню покрівлі, з обов’язковим залишенням порожнини для вентиляції, для запобігання конденсації вологи.

  Утеплення фундаментів

  Застосування пінополістирольних плит для утеплення такої важливої частини будівлі як фундамент, не новина, особливо в районах з суворим кліматом. Досить давно пінополістирольні плити використовуються там, як прокладки при виготовленні тришарових фундаментних блоків.
  Однак прогрес не стоїть на місці. Якості і властивості сучасного пінополістиролу дозволили застосовувати його при створенні фундаментів більш ефективної конструкції. Йдеться про використання пінополістирольних плит при створенні опалубки для створення монолітного фундаменту безпосередньо на об’єкті будівництва.

  Використання пінополістиролу в цій якості дозволило значно знизити витрату бетону, арматури, а також трудовитрати при створенні фундаменту будівлі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Українське Дунайське пароплавство хоче залучити $200 мільйонів у будівництво 31 баржі та 16 буксирів

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" розробило і направило в Міністерство інфраструктури України попередню проєктну пропозицію та розрахункову фінансову...

  Українське підприємство розробило три моделі нових пожежних машин (фото)

  Підприємство "Пожмашина" на власних потужностях розробило і виготовило одразу три нових моделі протипожежної техніки.Повідомляє Національний Промисловий Портал.

  Новий термінал в аеропорту Дніпра обіцяють відкрити наступного року

  Новий термінал в аеропорту Дніпра почне роботу в наступному, 2022 році.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Маріупольський металургійний комбінат придбав у «Енергоатому» електроенергії на 26 мільйонів гривень

  Маріупольський металургійний комбінат 25 лютого придбав на майданчику «Української енергетичної біржі» в ДП «НАЕК «Енергоатом» пакет лотів потужністю 25 МВт на березень...

  У Києві розпочався капітальний ремонт Індустріального шляхопроводу (відео)

  У Києві на перетині вулиць Вадима Гетьмана та Борщагівської розпочали капітальний ремонт шляхопроводу. Перший етап ремонту Індустріального мосту планують завершити до кінця...

  Морські порти України перевалили понад 20 мільйонів тонн вантажів з початку року

  Портові оператори у морських портах України в січні-лютому 2021 року обробили 20,583 млн тонн вантажів, що на 6,538 млн тонн або на...

  Український корвет добудовуватимуть як фрегат ближньої морської зони

  Міністерство оборони хоче добудувати корвет «Володимир Великий» проєкту 58250 як багатофункціональний фрегат ближньої морської зони.Розглядається можливість доопрацювати проєкт...

  Україна домовилася зі SpaceX про запуск українського супутника

  Компанія SpaceX погодилася запустити на орбіту український супутник Січ 2-1. Домовленості про запуск були досягнуті минулого тижня під час переговорів з компанією....

  Зараз читають

  У Києві розпочався капітальний ремонт Індустріального шляхопроводу (відео)

  У Києві на перетині вулиць Вадима Гетьмана та Борщагівської розпочали капітальний ремонт шляхопроводу. Перший етап ремонту Індустріального...

  Українське підприємство розробило три моделі нових пожежних машин (фото)

  Підприємство "Пожмашина" на власних потужностях розробило і виготовило одразу три нових моделі протипожежної техніки.

  Запорізьке підприємство виготовить для Аргентини реакторне обладнання

  Після кількох років перерви підприємство «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) повернулося на аргентинський ринок.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Маріупольський металургійний комбінат придбав у «Енергоатому» електроенергії на 26 мільйонів гривень

  Маріупольський металургійний комбінат 25 лютого придбав на майданчику «Української енергетичної біржі» в ДП «НАЕК «Енергоатом» пакет лотів...