9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Замовити вантажоперевезення у Києві: ціни на послуги

Основним фактором, що визначає затребуваність послуги, є її вартість. Як зрозуміти, дорого обходиться перевезення чи ні? Розкажемо у деталях, із чого складається ціна на вантажоперевезення.

Вихідні дані

Планується переїзд із 1-кімнатної квартири. Речів відносно небагато, у зв’язку з чим досить двотонної транспортної одиниці з кузовом 4 м довжиною. На обох об’єктах працюють вантажні ліфти, негабарит відсутній, тому ручне перенесення скасовується. Разом з машиною прибувають 2 вантажники.

Робимо обчислення

Беремо довільні цифри, щоб показати, що входить у вартість послуги з вантажоперевезення.

• Подача автомобіля – 120 грн.

• Обов’язкова оренда транспорту (щонайменше 2 години) – 240 грн. в розрахунок на 2 год.

Такі ціни діють у окремих випадках, якщо довжина маршруту перевезення вбирається у 5 км. Щоб переїхати з одного в інший район Києва, відстань буде більшою. Припустимо, це становить 15 км. Тому за кожен кілометр після 5 км додаємо по 9 грн.

Вартість подачі авто, оренди та дорожнього переміщення буде наступною:

120 + 240 + 90 = 450 грн.

• Дві години роботи однієї людини коштуватимуть 450 грн.. Приїжджають удвох, тому треба заплатити 900 грн..

900 + 450 = 1350 грн.

Цю суму потрібно заплатити перевізнику за умови, що повноцінне перевезення буде здійснено у вибраний часовий проміжок (не більше 2-х годин). Якщо для завершення роботи знадобиться більше часу, потрібно оплатити за час понад тариф.

Дані для розрахунку було взято довільні. У компанії «Інка-Транс» ціна вантажоперевезення вийде нижче, ніж у наших обчисленнях. Детальніше – на сайті компанії – https://inka-trans.ua/vantazhni-perevezennia-kyiv/.

Орієнтуємось у довжині шляху

Маршрут «Хрещатик – Троєщина» приблизно дорівнює 17 км, проїжджаємо за 25 хвилин.

Маршрут «Хрещатик – Харківський масив» орієнтовно становить 17 км та 35 хвилин шляху.

Щоб проїхати з одного до другого кінця Хрещатика, потрібно близько 6 хвилин (4,5 км).

Дістатися з Оболоні до Вишгорода можна за 15 хвилин, пройшовши 11 км.

Згадуємо, що столиця перенаселена, тож затори на вулицях відбуваються до глибокої ночі. Не дивуємось, що вартість може при цьому зміниться і відрізнятиметься від розрахункової. Зручно дорогою користуватися навігатором: він заздалегідь попередить про дорожні складнощі. При замовленні вантажоперевезень через центр Києва у святкові дні дізнайтесь, чи перекриватимуть вулиці.

Переїзд знаменує нову віху у вашому житті. У столицю переїжджають поодинці, сім’ями, сподіваючись на краще існування. З особистих причин люди змінюють район проживання, відкривають нові компанії. Щоб спростити цей момент, вибирайте на ринку транспортних послуг професіоналів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають