9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

За рахунок чого ціни на перевезення вантажів збільшуються в період карантину

Деякі особливо агресивні історичні персонажі мріяли «поставити весь світ навколішки». Здійснити це вдалося коронавірусу, який вже 3-й рік поспіль вносить значні коригування життя всього людства. Ті, хто замовляє транспортування продукції та напівфабрикатів, досить швидко відчули, як змінилися ціни на перевезення вантажів.

Доставка матеріалів, напівфабрикатів, готової продукції в інші міста та країни є одним із кровоносних судин багатьох бізнесів. Щоб не зупиняти виробництво, не закривати торговельні мережі, власники бізнесів змушені платити за збільшеними тарифами. 

Особливо вартість змінилася на міжнародних напрямках. Наприклад, середнє зростання у сфері морських перевезень становило 250-300%. Автомобільна сфера має скромніші показники (90-180%), однак і тут витрати стали відчутними.

Що сприяє збільшенню цін: розрахунок вартості перевезення

1. Дефіцит, що сформувався на надання послуги. Цілком зрозуміло, що на надзвичайно затребувану послугу за підвищеного попиту ціна підніматиметься.

2. Дороги, на які встановлено плату за проїзд. В Україні збудовано шість таких шляхів.

3. Вибір компанії з відомим брендом, що гарантує надійність під час виконання зобов’язань. Плата за ім’я – це звичайна світова практика.

4. Регулярне підвищення вартості пального. Нафтотрейдери впевнено збільшують ціни на продукти переробки. При цьому якість далека від бажаного максимуму. Паливо розбавляють, туди додають присадки, що негативно впливають на запчастини автомобілів, на автозаправках існує недолив.

5. Поступово підвищується під час здійснення вантажоперевезення ціна за кілометр. Вона зростає як у місті, і поза населених пунктів.

6. Об’єм та заповнюваність автомобіля. Як показує річний аналіз діяльності компанії «Давай Переїдемо» (https://davay-pereedem.com/), у межах міста попит на автомобіль вантажопідйомністю 1-3 т вище, ніж у 5-20-тонників. Великим машинам доводиться шукати нові шляхи надання послуг. Виручає дозавантаження автомобіля у кількох попутних точках.

7. Щоб розрахувати доставку, слід брати до уваги довжину колії. Чим довше машина знаходиться в дорозі, тим дорожче за це оплачується.

8. Габарити вантажу, що перевищують допустимі розміри, використання спецплатформ.

9. Необхідність пломбування вантажівки, що забезпечує збереження  вмісту кузова.

10. Розмір страховки. Буває разова (вказується у договорі), річна (прописана у полісі). Відрізняється сумою, оскільки включає різні програми захисту від ризиків.

Розрахунок вартості доставки виконується до укладання договору про співробітництво. Клієнт повинен заздалегідь знати, скільки доведеться заплатити за транспортування вантажу, щоб вибрати компанію, послуги якої його повністю влаштують.

Підняти свій бізнес на новий рівень

В автотранспортних компаній роботи сьогодні чимало. Це є сприятливою можливістю для збільшення фінансової складової та підвищення якості послуг на тлі конкурентів. 

Враховуючи нестабільні ціни на перевезення вантажів, завжди можна запропонувати компроміс, що влаштує замовника. Компанія від цього лише виграє. А клієнт залишиться задоволеним цінами та сервісом, тому зможе рекомендувати перевізника у колі знайомих.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають