9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

За постачання “Укрзалізниці” 100 пасажирських вагонів змагаються три компанії

У тендері “Укрзалізниці” щодо закупівлі 100 пасажирських вагонів загальною вартістю 3,044 мільярда гривень беруть участь три компанії: Крюківський вагонобудівний завод, китайська CRRC Tangshan, яка входить до складу китайської однойменної державної корпорації, та компанія “Термінал-Захід”, яка оскаржувала умови закупівлі в Антимонопольному комітеті України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Постачання вагонів, за умовами тендеру, планується завершити до кінця року. Закупівля фінансується з держбюджету України.

Залізничний оператор планує закупити першим лотом 51 одиницю пасажирських купейних спальних вагонів за 1,510 млрд грн. У другому лоті – 12 одиниць пасажирських купейних спальних вагонів типу СВ за 349,1 млн грн. Третій лот – 20 пасажирських купейних спальних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі за 633,7 млн ​​грн. І четвертим лотом планується закупівля 17 одиниць пасажирських купейних спальних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда за 551,3 млн грн.

Аукціон запланований на 7 травня.

Нагадаємо, що в кінці 2020 року заявлялося, що вперше в історії незалежної України у 2021 році за кошти держбюджету УЗ зможе закупити 100 нових пасажирських вагонів. У лютому в “Укрзалізниці” повідомили, що за кошти держбюджету може бути закуплено 85 вагонів. Однак пізніше в тому ж місяці “Укрзалізниця” оголосила в системі Prozorro тендер на закупівлю 100 пасажирських вагонів загальною вартістю 3,044 мільярди гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають