9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

З початку 2019 року “Спецтехноекспорт” уклав контрактів на $337 мільйони

За 7 місяців 2019 року державна компанія Спецтехноекспорт (один зі спецекспортерів ДК «Укроборонпром») уклала нових зовнішньоекономічних контрактів загальною вартістю $337 млн, що є рекордним показником компанії за останні 10 років.

Про це повідомив директор «Спецтехноекспорту» Владислав Бельбас у своєму інтерв’ю для Defense Express. Передає Національний Промисловий Портал.

«Що стосується підписання нових контрактів, то ми вже перевищили минулорічні показники. Станом на сьогодні (сім місяців 2019 року – ред.) ми вже підписали нових контрактів загальною вартістю $ 337 млн. Це новий рекордний показник компанії за останні 10 років. Тепер головне, щоб всередині країни менше палиці в колеса ставили в процесі їх реалізації.», – зазначив Владислав Бельбас.

Минулого року Спецтехноекспорт також показав високу динаміку укладання нових оборонних контрактів з іноземними партнерами. За даними Звіту про роботу підприємства, за 2018 рік компанією було укладено нових контрактів на суму $282,5 млн, хоча у 2017 році цей показник становив лише $114,4 млн.

Зазначимо, що загальний обсяг експорту озброєнь України в останні роки оцінюється у $600-700 млн. У довоєнний період Україна в середньому щороку заробляла $1 млрд на продажу озброєнь.

Серед основних країн партнерів Спецтехноекспорту за обсягами співпраці Владислав Бельбас назвав Індію, де компанія одночасно відпрацьовує понад 90 оборонних проєктів, та Туреччину, де триває робота в тому числі по створенню спільних зразків озброєнь.

Зазначимо, що у червні 2019 року в Україні завершилися кваліфікаційні випробування першого україно-турецького бойового модуля Serdar ATMLS, що створений на замовлення третіх країн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають