9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

З парковками та без стихійної торгівлі — як виглядатиме Центральний вокзал Києва після реконструкції (візуалізація)

В столиці проведуть реконструкцію Центрального та Південного залізничного вокзалів та площ перед ними. Реконструкцію і вокзалів почнуть зсередини, після чого планують змінити й зовнішній вигляд привокзальних площ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Наш Київ”

В Укрзалізниці обіцяють, що вокзал буде сучасний, зручний, без хаотично припаркованих автомобілів і стихійної торгівлі. Торговельні точки, які заважають вільному переміщенню пасажирів, або псують інтер’єр – ліквідують. Зручні та невикористані площі – комерціалізують. Крім того на базі залізничного вокзалу з’явиться торговельно-розважальний центр.

Тендер через систему Prozorro, де оберуть партнера розпочнеться за декілька місяців. Партнер візьме в оренду торговельні площі на Центральному та Південному вокзалах, а також в конкорсі – «коридорі», що з’єднує будівлі вокзалів. Загальна площа приміщень під здачу становитиме понад 10 тисяч квадратних метрів.

За попередніми оцінками на облаштування нових торговельних місць потенційний орендар витратить близько 70 млн грн. В Укрзалізниці очікують, що доходи від оренди приміщень після реконструкції зростуть в 7 разів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають