9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

З чого зробити підлогу на відкритій веранді?

ZPn45-zMoGwhrsjGYPtDWzFj7YGuIqo3XIzDFnC-yCEVkiSCML4NhyhtmhjGSB_tWsrPX-SrLii6C8btQqB36Ft4N7mK2-7QegoSJbumTFBiEiAIq0-_89AxK1sLk5G8kGZpWs3ewCMsyPbXFyE_IRY

Веранда – це затишний куточок для відпочинку, який є характерним для заміських будинків. Дана конструкція буває двох типів: відкрита та закрита. В першому варіанті, це відкрита тераса перед будинком, яка прибудована до самої будівлі. Якщо мова іде про закриту веранду, то перш за все це скляна конструкція. Засклити можна частину прорізів, або всі вікна. Кінцевий вибір залежить від особистих смаків та місця розташування будинку. Великою популярністю користуються саме веранди відкритого типу, для облаштування яких краще купити терасну дошку. Їх головна перевага: світло і простір, а також це чудова можливість гарного відпочинку на природі, не залишаючи рідних стін.

Натуральна терасна дошка

UbmwYWir3e_Q-E_wy7By6Nt0W787xWG80Ud0RQZlmKbt0KC6aWYSDb4arNP1myFGQZsOlmFw7C7lHt2IYou6scDE3yyRg6fqY7XY-E9BaX-_XcPyZyNIyPLhduoDP0zjZxgkqBMmEcvabY598pEbwrE

Дизайн відкритої веранди може бути різноманітним. Для створення гармонійної зони відпочинку увагу варто приділити ряду моментів. В першу чергу – це оздоблення підлоги. Є декілька оригінальних варіантів: керамічна плитка, бетонна конструкція, лінолеум, наливна підлога, каучукова підлога і терасна дошка (декінг). Останній варіант є найбільш популярним та практичним, оригінальним з точки зору декору.

Натуральна дошка для підлоги має ряд переваг:

  • приємні, теплі тактильні відчуття;
  • екологічність;
  • міцність, надійність;
  • зносостійкість.

Найоптимальніший варіант – це деревина дуба: оригінальна фактура деревини, помножена на високу міцність та зносостійкість. Завдяки спеціальній обробці такий матеріал не боїться впливу природних факторів та температурних перепадів.

Підлога з композитної дошки

ujzKiIWoBmyRWUSjAAYaVHh_ewRKQ8QDN9Nh0uJIKwWuCebxS6CVm_y_Ujrzz3hhWAzxCntxMiBngF6hxWR-xHc3-E0_kw6dS8s2vgDtxdgVxuvV-HStyoieApTC-KR8JF8g2J3gZNQ_8uCsaqRgO-Y

Чудовою альтернативою натуральному декінгу являється композитна терасна дошка. Її експлуатаційні показники високі: гарна міцність, стійкість до впливу зовнішніх факторів, довгий термін служби, природне тепло та 100% екологічність. До цих переваг варто також додати оригінальну структуру та привабливий зовнішній вигляд. Композитна дошка використовується для облаштування будь-яких терас і веранд.

Варто відзначити, що такий матеріал зовні повністю є аналогом натуральному декінгу. Крім візуальних якостей він ще володіє і чудовими експлуатаційними характеристиками. Єдина різниця – це ціна.

Таким чином, не зважаючи на те, що це буде: натуральний декінг чи ні, таке підлогове покриття здатне внести оригінальність та підкреслити природність інтер’єру веранди, подарувати затишок та тепло, легкість. Залишається тільки доповнити все це дерев’яними балками та деякими речами декору. Наприклад, підбираються плетені меблі, ковані полиці, різні статуетки.

Кольорова гама

cXaDEzNB_m9aaBcZPMb21puZbR9ILSJ9pHDrvc04be9Xn-IxPomGcOHesW83-aYb60LNwFLg84IWFCzQE-GYOMVlgL8xCj3Xs1P5pMMr-RYge0LVd83-7tH6YbboHU3ka968aPuGxagJEfx0NGXRnLk

Стосовно кольорової гами, то перевага надається пастельним тонам, відтінкам, які максимально наближені для природних кольорів. Таке покриття виготовляється з різних порід. Кожна має свій неповторний відтінок. Популярні як темні, так і світлі відтінки. Якщо хочеться чогось екзотичного, тоді на вибір: терасна дошка із мербау або індонезійського тіка.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають