9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Єврокомісія придбає автобуси для шкіл Донеччини

У Єврокомісії розробляють проєкт забезпечення автобусами українських школярів, які мешкають на лінії розмежування на сході України, повідомила керівник Групи підтримки України в Європейській комісії, заступник генерального директора Генерального директорату Єврокомісії з питань політики добросусідства та переговорів щодо розширення Катаріна Матернова.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“За результатами місії (в регіон Азовського моря) ми плануємо конкретну підтримку тим, хто живе на лінії розмежування. Зокрема, ми розробляємо проєкт автобусів для школярів, щоб діти могли діставатися школи. Ми також приділяємо особливу увагу регіональним неурядовим організаціям, підтримуючи їх інституційно. Приділяємо ми увагу й питанням підтримки охорони здоров’я, вивчаємо з нашими фінансовими інституціями та партнерами, де ми можемо допомогти у плані інфраструктури. Я думаю, що потреби в інфраструктурі у цьому регіоні значні”, – сказала Матернова.

Вона висловила сподівання, що проєкт автобусів для дітей протягом кількох місяців буде втілений на практиці.

“Вже було вивчено ситуацію, і я думаю, що наші партнери, а це буде Програма розвитку ООН (UNDP, The United Nations Development Programme) та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNCR, The United Nations High Commissioner for Refugees) зможуть прийти до нас із конкретним результатом. Швидше за все, ми говоримо про місяці, і далі буде тендер для постачальників автобусів. Ми також маємо це обговорити з українською владою, щоб гарантувати, що коли ми отримаємо автобуси, будуть ресурси для їх обслуговування та утримання”, – пояснила вона.

Матернова також уточнила, що ЄС заплатить за автобуси, але поточні витрати – паливо, технічне обслуговування у звичайній практиці лягає на місцевих партнерів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають