9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

ЄС збільшує військову підтримку України

ЄС і окремі країни-члени продовжуватимуть надавати Україні необхідну військову підтримку у ще більших обсягах.

Про це заявив високий представник ЄС з питань зовнішньої і оборонної політики Жозеп Боррель, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Неформальна зустріч міністрів оборони ЄС проходила в Празі 29-30 серпня, у вівторок там же розпочалася дводенна зустріч міністрів закордонних справ.

«ЄС стоїть одностайно у підтримці України, його члени продовжують бути готовими підтримувати Україну так довго, скільки потрібно, і в такому обсязі, скільки треба», – заявив Боррель.

Він зауважив, що йдеться про потік військової підтримки, який не припиняється, а навіть збільшується.

blank
Тренування бійців з 28-ї бригади на полігоні «Широкий Лан» Фото: сторінка пресслужби частини у Facebook

Також йдеться не лише про воєнну техніку, а й про тренування українських військових.

Конкретних рішень щодо започаткування тренувальної місії ЄС поки ухвалено не було.

Боррель нагадав, що є багато ініціатив, тож треба забезпечити їх взаємодоповнюваність, отже всі міністри були згодні, що треба визначити легальні операційні параметри, концепцію нової місії та погодилися провести підготовчу роботу в консультаціях з українською стороною.

«Зрозуміло, що ми повинні бути швидкими та амбіційними, гнучкими. На основі того, чого потребують Збройні Сили Україна», – пояснив високий представник ЄС.

blank
Відремонтований та модернізований МіГ-29 Фото: АрміяInform

Олексій Резніков, який долучився до учасників зустрічі по відеозв’язку, розповів про найгостріші потреби Збройних Сил України.

«Ми повинні відповісти на ці потреби», – зазначив Боррель.

Європейський Союз може організувати для Збройних Сил України снайперську, саперну й офіцерську підготовку у рамках нової навчальної місії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають