9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

ЄБРР виділяє кошти на придбання понад 40 нових тролейбусів для Хмельницького

Комітет Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) затвердив фінансування для проєкту модернізації громадського транспорту Хмельницького.

Мова йде про загальну суму у понад 15 млн євро. Про це повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, передає Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Плануємо купити до 45 нових низькопідлогових сучасних тролейбусів. Для цього планується залучити кредитні кошти в сумі 10,6 млн євро… Додатково до кредиту Хмельницький отримає 4,45 млн євро безповоротних грантових коштів на купівлю нового транспорту”, – розповів міський керманич.

Він додав, що, окрім оновлення рухомого складу, комунальне підприємство “Електротранс” частково модернізує тролейбусне депо та зробить повністю нову автоматичну мийку.

“Орієнтовно у квітні плануємо офіційно підписати грантову та кредитну угоди. Після цього, тендерні процедури і виробничий цикл техніки. Фактично, плануємо отримати першу партію тролейбусів на початку 2024 року”, – повідомив Симчишин.

В планах міста, за словами мера, повністю оновити тролейбусний парк та базу КП “Електротранс”, а також збільшити кількість тролейбусів на 20%.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Хмельницькому на базі ремонтних потужностей місцевого КП “Електротранс” презентували перший тролейбус ЗіУ-9.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають