9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Японія заборонила експорт вантажівок, самоскидів та бульдозерів до росії

Японія, у рамках нового пакету санкцій проти РФ, заборонила експорт до країни-агресора вантажних автомобілів, самоскидів та бульдозерів.

Про це заявив міністр економіки, торгівлі та промисловості Коїті Хагіуда, йдеться в документі відомства, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Відповідні обмеження починають діяти з 17 червня 2022 року.

“У зв’язку з рішенням кабінету міністрів від 7 червня про запровадження заборони на експорт до Росії продукції, що сприяє зміцненню промислової інфраструктури, від 17 червня буде запроваджено заборону на постачання вантажних автомобілів, самоскидів, бульдозерів та іншої техніки”, – заявив міністр економіки Японії.

Крім того, документ передбачає заборону вивезення в Росію деяких видів деревини, комплектуючих та запчастин для верстатів, сталевих резервуарів, парогенераторів, газових генераторів. Також до списку потрапили насоси, турбіни, обладнання для друку, ткацькі верстати, прискорювачі заряджених частинок, вимірювальні та випробувальні прилади, промислові роботи та інше.

До санкційних списків Японії входять понад 700 громадян РФ, Білорусії, псевдореспублік «ЛНР» і «ДНР», а також понад 200 російських компаній і організацій. Окрім того, країна заморозила активи близько 10 російських банків

Останні новини:

Зараз читають