9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 7 Грудня, 2023

Як вивести Bitcoin на карту Приват24?

Ви власник віртуальних активів і хочете обміняти їх у гривні? Зробіть це з онлайн-обмінником Let’sPay. Вигідний курс, автоматизація процесів та інтуїтивно зрозумілий сайт https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah залишать тільки приємні врження вд користування сервісом. 

На нашій платформі ви можете купити/вивести таку криптовалюту як Bitcoin, Etehereum, Litecoin, Doge та інші. Повний список віртуальних монет шукайте на  головній сторінці сайту https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah. Також там ви знайдете інформацію про доступні платіжні системи та відповіді на найбільш поширені питання. 

Як відбувається процес обміну валют?

Фінансову операцію можна успішно здійснити за 3 кроки:

  1. Введіть кількість біткоіна, яку хочете вивести. Система автоматично вам порахує, скільки це буде у гривнях (запропонована сума уже включає відсоток комісії).
  2. Впишіть у форму необхідну інформацію (номер телефону, електронну адресу, номер віртуального гаманця і номер банківської карти).
  3. Підтвердіть операцію, здійсніть оплату і чекайте нарахування грошей на вашу карту. 

Зауважте, що обміняти/купити валюту можна навіть неверифікованим користувачам. Реєстрація, звісно, полегшує процес маніпуляцій, адже так вам не потрібно буде декілька разів вручну вводити інформацію, проте це не є обов’язковою умовою. 

Поради під час здійснення фінансової операції

  1. Обов’язково вводьте дійсний номер телефону та електронну адресу, адже у випадку проблемних ситуацій оператори будуть зв’язуватися з вами саме за цими даними. 
  2. Якщо ви не зареєстровані і вручну вводите номер банківської карти, на яку прийдуть зарахування, то будьте уважні. У випадку, якщо ви неправильно введете номер і зарахування прийдуть комусь іншому, ми, на жаль, не маємо змоги повернути ваші кошти та змінити ситуацію. 
  3. Майте на увазі, що операція здійснюється по курсу, актуальному на момент оплати. Тому якщо ви вирішили обміняти чи купити криптовалюту, краще це не відтягувати, адже ситуація з курсом може змінитися буквально за декілька хвилин. 

Чому варто обрати Let’sPay?

  • Онлайн-обмінник Let’sPay відомий на ринку ще з 2012 року. За цей час ми здобули відмінну репутацію та сотні постійних клієнтів. Для нас це головний показник, а також стимул розвиватися далі і ставати для вас ще кращими, більш доступними і привабливими. 
  • На нашому сайті https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah ви можете здійснювати будь-які фінансові маніпуляції, не залежно від часу та будь-яких інших умов. Автоматизація майже всіх процесів дозволяє вам самостійно виконувати необхідні операції без очікування та підтвердження оператора. Це значно економить ваш час і зусилля. 
  • Великі резерви на платформі дозволяють міняти стільки валют, скільки завгодно. Якщо ви бажаєте купити крипти ще більше, ніж у нас зазначено, напишіть нам і ми швидко це вирішимо. 

Останні новини:

Зараз читають