9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Як використовують декоративну штукатурку і чому вона коштує дуже по-різному

Декоративна штукатурка, яка має унікальні властивості і використовується для остаточної обробки поверхні стін, водночас має деякі особливості у використанні. Ззовні та за структурою схожа на фарбу, штукатурка все ж наноситься на стіну за своєю технологією. Онлайн-маркет Колір Буд пропонує широкий асортимент різноманітної декоративної штукатурки. Купуючи її у Львові варто врахувати ціну на декоративну штукатурку яка залежить від властивостей цієї суміші, а саме – рівня подрібнення інгредієнтів та інших користувацьких властивостей. Зокрема це може бути вага пакування та наявність додаткових складових, що поліпшують міцність і витривалість.

Найбільша за обсягом пакування ємність – 25 кг, а найменша – 1 кг. Середня вага складає 2,5-5 кг. Як і за будь-якої гуртової покупки, ціна на декоративні шпаклівки Колір Буд у розрахунку на 1 кг суспензії дешевше у великих ємностях. Проте і вартість одного пакування в цілому є суттєво вища.

Як застосовують штукатурку для фінального облицювання стін

Технологія застосування дещо відрізняється, якщо говорити про декоративну штукатурку, що має мінеральну основу, або виконана як дисперсійна шпаклівка для отримання рельєфного ефекту. До речі, цей вид декоративного шпаклювання є поширеним і саме про нього варто коротко розповісти. Він складається з трьох етапів:

  • підготування основи для нанесення або обрання поверхні, яка придатна для нанесення без підготовки;
  • ґрунтування;
  • покриття;
  • фінішного покриття. 

Для нанесення штукатурки підходить будь-яка суха і чиста поверхня. Видалення фарби або попереднього штукатурного шару потрібне для міцності з’єднання. Сама штукатурка використовується без розчинення і додавання будь-яких сумішей. У виключних випадках допускається підмішування барвників, які можуть пропонуватись виробником або бути сумісними за документацією виробника.

Під час ґрунтування наносять звичайний невеликий шар із розгладженням його венеційським шпателем. Шпатель може застосовуватись як із малою площею вирівнювання, так і широкою робочою площею. Розгладжування виконують рівними, з помірним притисканням, розгалужувальними рухами. Важливо не залишити на поверхні ділянок із заглибленнями чи іншими нерівно тями. Якщо є випуклість, її варто перед укладенням поверхні, збити і підрівняти до загального рівня. Ідеальне рішення для підготовки – нанесення попередньо звичайного шпаклювального шару, який застосовано одразу після цегляної кладки чи формування стіни з інших матеріалів – бетону, силікатних елементів та сендвіч панелей.

Проміжне покриття виконують під час часткового висихання ґрунтового. Важливо уникнути надмірного затягування поверхні. Якщо така суміш наноситься валиком де ворс короткий, варто зробити два накриття. А після цього розгладити поверхню венеційським шпателем. Штукатурки має бути стільки, щоб її можна якісно розрівняти. 

Фінішне покриття не відрізняється від проміжного і має загладити поверхню найкращим чином.

Фінальна декоративна штукатурна суміш завершує будівельні чи ремонтні роботи і створює гарний фасад чи інтер’єр без додаткових клопотів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають