9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Як вибрати відповідну кондитерську вітрину для вашого бізнесу

Вибір відповідного обладнання для бізнесу, особливо в харчовій промисловості, майже завжди є складним та трудомістким завданням. До того ж що зручність устаткування як співробітників, так клієнтів значною мірою залежить від його здатності працювати за призначенням.

Що таке холодильна вітрина?

Холодильні шафи – постійна складова харчового бізнесу. Солодощі вважаються товаром, що швидко псується, тому їх необхідно зберігати при певній температурі. Таким чином, холодильна кондитерська вітрина виконує як презентаційні функції, так і необхідні розпорядження гігієнічних нормативів.

Її основна мета полягає в тому, щоб забезпечити представлення продукту на цільовому ринку таким чином, щоб забезпечити максимальну кількість продажів за збереження високого стандарту якості та первозданного стану.

Розглянутий апарат є шафою, яка має скляну передню частину і підвищує оглядовість продукту.

Обираючи торгові стелажі, кондитерську вітрину та інше торгове обладнання перше, що потрібно зробити, це звернути увагу на такі речі:

  • Легкість завантаження продукту
  • Дотримання критеріїв діапазону температур для зберігання певного виду продуктів
  • Розмір обладнання у співвідношенні до загальної площі установи
  • Рівень енергоспоживання
  • Функціональні особливості та характеристики

Крім того, необхідно перевірити показники всередині приміщення. Дисплеї розраховані працювати лише за температури повітря надворі трохи більше ніж +25 градусів; в іншому випадку буде складно підтримувати температуру всередині на належному рівні. Відносна вологість усередині обладнання не повинна перевищувати 60 відсотків, особливо для продуктів із хрусткою скоринкою.

Перед розміщенням замовлення на обладнання або його встановленням кожному з цих міркувань приділяється пильна увага. Тому настійно рекомендується підходити до вирішення його обачно. Щоб не розчаруватися в дорогому обладнанні, найкраще звернутися за порадою до професіоналів, наприклад таких, як компанія ART Trade.

ART Trade є постачальником торгового обладнання не тільки для ресторанів та кафе по всій країні, а й для звичайних торгових точок. Вони працюють у національному масштабі. Кондитерська вітрина – це частина обладнання, яка була обрана з урахуванням багатьох факторів, пов’язаних із конкретною фірмою та її концепцією. ART Trade допоможемо вам з підбором як окремих деталей, так і комплексних підходів до розв’язання проблеми, відповість на всі ваші запитання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають