9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Як вибрати стабілізатор напруги для газового котла

Газовий котел є дуже популярним варіантом опалення в багатьох країнах світу, включаючи Україну. Вони є високоефективними, економічними та безпечними в експлуатації опалювальними пристроями. Для їх безперебійної роботи потрібен пристрій для стабілізації напруги, який повинен виконувати ряд функцій. Нижче надані рекомендації, як обрати стабілізатор напруги, який підійде для газового котла. 

Різновиди обладнання, які використовуються для котлів

Існує три типи за конструкцією, які використовуються частіше за все разом с котлами. Таке обладнання можна знайти на https://prel.prom.ua/g653544-stabilizatori-naprugi, де, окрім того, менеджери готові відповісти на всі запитання стосовно нього.

  1. Релейний – це пристрій, в якому застосовується спеціальна схема для роботи трансформатора. Завдяки цьому електромеханічне реле здійснює пере підключення необхідної на даний час обмотки.
  2. Сервопривідні – в основі лежить перемикання обмотки завдяки руху спеціального повзунка. Разом з цим переміщуються щітки. Весь механізм рухається завдяки спеціальному двигуну. 
  3. Симисторні або тиристорні, які є аналогами релейних установок. Відрізняються від них поліпшеною системою комутації трансформатора з датчиком, за рахунок симисторів або тиристорів. 

Які параметри необхідно враховувати при купівлі стабілізатора

Який стабілізатор напруги кращий для котла, залежить від потужності та типу електромережі, що використовується. Якщо у вас вдома або в офісі встановлено двофазну електромережу, то вибір стабілізатора напруги з двома фазами буде найбільш оптимальним. 

Водночас, якщо ви маєте трифазну електромережу, то краще встановлювати стабілізатори напруги з трьома фазами, що забезпечують більш стабільну роботу електроприладів. Варто звернути увагу на потужність стабілізатора та його якість, щоб забезпечити надійну та безперебійну роботу електрообладнання. 

Для того, щоб обрати необхідний стабілізатор напруги для вашого котла, потрібно з’ясувати, які вам потрібні параметри:

  • Показники потужності. До потужності котла потрібно додати не менш ніж 22% потужності, також слід врахувати, чи використовується допоміжний насос та його потужність. 
  • Точність в показниках стабілізації, це особливо стосується пристроїв, які працюють від 220В. 
  • Діапазон роботи в мережі, який дозволить працювати з різними перепадами напруги. 
  • Тип кріплення може бути настінним, чи встановлюватись на підлогу. Зараз часто можна зустріти моделі, в яких можна застосовувати обидва типи на вибір. 

Взагалі, щоб зробити вірний вибір стабілізатора, краще поспілкуватись з фахівцем, та надати йому всю інформацію стосовно своєї системи опалення, тому що можуть виникнути труднощі, більш індивідуального порядку. Менеджер магазину зможе прорахувати всі варіанти, та надати вам інформацію, який краще стабілізатор напруги для котла слід обрати. 

Останні новини:

Зараз читають